Reagujte bez životopisu

Obchodná ulica BA / Addict - asistent predaja - Dlhodobá brigáda pre študenta VŠ

Noche Cubana, s. r. o.

Miesto práce
Obchodná, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
20.1.2020, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 5,5 EUR/hod.plus odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• kontakt so zákazníkom (predaj sortimentu)
• poskytovanie maximálneho množstva informácií o tovare a pomoc zákazníkovi
• príprava predajne pred otvorením
• denná kontrola stavu predajne (dopĺňanie tovaru, vystavenie a ocenenie tovaru)
• práca s registračnou pokladňou
• nástup možný ihneď, príp. dohodou

• zamestnanecká zľava na všetok sortiment
• motivačné ohodnotenie za predaj - pohyblivá zložka platu
• pracovné oblečenie zadarmo
• vianočné odmeny a osobné prémie
• fyzicky nenáročná práca v príjemnom prostredí a výbornom kolektíve
• získanie zručností s online predajom, obsluhou pokladne a iné
• flexibilná pracovná doba
• dlhodobá brigáda počas školského roka a letných prázdnin
• školenie a dôsledné zaučenie
• nie je potrebná znalosť pokladne
- Základná zložka platu - 4 € netto/hod
- Príplatok za sobotu - 1,5€ / hod.
- Odmeny - závisí od splnenia mesačného obratu

Uchádzačov o brigádu prosíme, aby zasielali svoje CV s fotkou. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom, príp. telefonicky. Tešíme sa na Vás

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

• pozícia je určená pre študenta/ku VŠ dennej formy štúdia
• príjemné vystupovanie, aktívny prístup k práci
• samostatnosť, zodpovednesť a dôslednosť pri práci
• záujem o módu a módne doplnky
• časová flexibilita (podľa vopred stanoveného rozvrhu pracovných zmien v čase od 9.00 do 20.00 hod., max. 6hod/denne)
• ochota pracovať v sobotu (1-2x v mesiaci – podľa rozpisu)
• počet odpracovaných hodín za mesiac: 80 hodín, podľa dohody a rozvrhu v škole

Spoločnosť sa zaoberá predovšetkym maloobchodným a veľkoobchodným predajom štýlových doplnkov, ktoré nasledujú súčasné trendy. Prevádzka na Obchodnej ulici je toho dôkazom. Ponúkame Vám dlhodobú brigádu v spoločnosti s príjemnou firemnou kultúrou a mladým tímom.
ID: 2721455  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.