Samostatný účtovník

Nobel Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie 625/12, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
Október 2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva v ERP systéme SAP
- evidencia účtovných dokladov a dokumentov
- asistencia pri vypracovaní mesačnej a koncoročnej účtovnej závierky
- evidencia a odsúhlasovanie pohľadávok a záväzkov
- vypracovanie podkladov pre potreby štatistického sledovania pohybu tovaru
- spolupráca pri implementácii a aplikácii nových projektov finančného oddelenia

- možnosť sebarealizácie a odborného rastu v perspektívnej zahraničnej firme
- príspevok na DDS
- platové podmienky dohodou

Jedná sa o pracovný pomer na dobu určitú - zastupovanie počas rodičovskej dovolenky. Uchádzači môžu svoje žiadosti spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom zasielať mailom na adresu: [email protected]

Písomne vyrozumieme len uchádzačov pozvaných na výberový pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý

- stredoškolské vzdelanie ekonomického smeru
- znalosť podvojného účtovníctva výrobno–obchodných firiem
- znalosť daňovej legislatívy, DPH a jej účtovanie
- aktívnu znalosť anglického jazyka slovom a písmom
- samostatnosť
- flexibilitu
- analytické myslenie
- presnosť
- vzťah k tímovej práci

Výroba, montáž a predaj častí automobilových motorov v rozsahu voľnej živnosti

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3196639  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou