Technik automatizácie

Nobel Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Dolný Kubín
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovať štúdie, vývoj a uvádzanie do prevádzky nových priemyselných prostriedkov alebo ich modifikácií
- realizovať elektroinštalačnú dokumentáciu a podieľať sa na definovaní potrebných materiálov a komponentov
- vyhotovovať a pravidelne aktualizovať technickú dokumentáciu, programovanie automatov a Magelis
- navrhovať technicko-ekonomické inovatívne riešenia, ktoré zodpovedajú požiadavkám klientov

- zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere
- platové podmienky dohodou
- stabilná práca v rozvíjajúcej sa firme
- nástup možný ihneď
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu
- doplnkové dôchodkové poistenie
- sociálne výhody nad rámec Zákonníka práce vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Uchádzači môžu svoje písomné žiadosti spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom zasielať mailom na adresu:
[email protected]

Písomne vyrozumieme len uchádzačov pozvaných na vstupný pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizačná technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

- vzdelanie v oblasti automatizačnej techniky
- znalosti pneumatiky a strojárenstva
- počítačové znalosti PL7PRO, WORD, EXCEL, PROJECT, internet
- znalosť anglického jazyka
- samostatnosť, precíznosť, komunikatívnosť
- vlastnú iniciatívu

Výroba, montáž a predaj častí automobilových motorov v rozsahu voľnej živnosti

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1857066  Dátum zverejnenia: 7.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou