CAD dizajnér - so zameraním na strojárstvo

Nobel Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie 625/12, 026 17 Dolný Kubín, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh prípravkov a mechanických častí montážnych jednotiek podľa požiadaviek zákazníka
- navrhovať zlepšenia existujúcich strojných zariadení
- aktualizovať databázu výkresovej dokumentácie spoločne s expertným oddelením
- navrhovať nové technické riešenia za účelom zlepšenia súčasnej technológie a s ohľadom na nové požiadavky

- zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere
- platové podmienky dohodou
- stabilná práca v rozvíjajúcej sa firme
- nástup možný ihneď
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu

Uchádzači môžu svoje písomné žiadosti spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom zasielaťcez e-mail na adresu: [email protected]

Písomne vyrozumieme len uchádzačov pozvaných na vstupný pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

machanika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CATIA - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vysokoškolské vzdelanie v mechanike, strojárstve alebo značná prax priemyselného CAD dizajnu
- znalosti mechaniky a obrábania
- počítačové znalosti CAD/CAM, výhodou CATIA V5, ďalej WORD, EXCEL
- znalosti anglického jazyka
- samostatnosť, precíznosť, komunikatívnosť
- vlastná iniciatíva

Výroba, montáž a predaj častí automobilových motorov v rozsahu voľnej živnosti

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Nábrežie 625/12
026 17 Dolný Kubín
ID: 1020676   Dátum zverejnenia: 18.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou