Senior Financial Controller/finanční manager

NO77 s.r.o.

Místo práce
Praha, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 - 3 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost se sídlem v Bratislavě, hledáme motivované kandidáty na pozici Senior Controller.

Náplň práce:

  • controlling, ekonomické analýzy, zpracování finančních operací
  • group reporting
  • kooperace s účetním oddělením
  • implementace změn v účetnictví dle zákonných změn a interních směrnic skupiny
  • vedení menšího týmu
  • IFRS

Požadujeme:

  • VŠ ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost IFRS, reporting
  • dobrou znalost angličtiny
  • velmi dobrou znalost Excelu
  • samostatnost
  • spolehlivost
  • loajálnost

Nabízíme:

  • kariérní příležitost v rámci financí
  • výborné finanční ohodnocení
  • širokou paletu firemních benefitů
  • přátelské a inspirující pracovní prostředí

Nástup: dle dohody, možný ihned

Posláním svého životopisu dáváte souhlas se zpracováním předaných osobních údajů uvedených v životopise či motivačním dopise poskytnutých společnosti NO77 s.r.o.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4591860  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc