Obchodný zástupca pre expandujúcu logistickú spoločnosť

No Limit Logistika s. r. o.

Senecká cesta 2b, Ivanka pri Dunaji, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiacKonečná výška základnej mzdy závisí od skúsenosti kandidáta. Dvojzložková mzda pozostávajúca zo základnej mzdy a bonusovej zložky vyplácanej na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme rýchlo rozvíjajúca spoločnosť, ktorá hľadá energetického kolegu s vášňou pre obchod a predaj so skúsenosťou v logistike do svojho tímu na pozíciu Obchodného zástupcu..

Hlavná náplň práce:

• Aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie nových zákazníkov v súlade so stratégiou spoločnosti
• Budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi
• Monitorovanie trhu TSL
• Vytváranie ponúk a prezentácií pre klientov
• Vedenie internej databázy kontaktov
• Reporting

• príspevok na dopravu
• mobilný telefón
• služobný automobil
• notebook
• práca v rýchlo expandujúcej medzinárodnej spoločnosti - možnosť kariérneho rastu
• multisport karta
• flexibilná pracovná doba / možnosť homeoffice
• stabilné zázemie
• finančná odmena za odporučenie nového zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca

Počet rokov praxe

2

• Vášeň pre predaj a budovanie obchodných kontaktov
• Skúsenosti s predajom služieb v odvetví logistiky veľkou výhodou
• Schopnosť viesť obchodné rokovania (praktická znalosť techník)
• Veľmi dobre vyvinuté analytické schopnosti
• Veľmi dobrá znalosť angličtiny
• Veľmi dobrá znalosť MS Office vrátane Excelu a Power Pointu
• Pozitívny postoj k dosahovaniu stanovených cieľov a motivácia k práci
• Schopnosť plánovať a organizovať vlastnú prácu
• Pripravenosť na služobné cesty
• Aktívny vodičský preukaz skupiny B

Sme poľským poskytovateľom logistických služieb, ktorý pôsobí na európskom trhu od roku 1990. Naše služby sú pre všetkých tých, pre ktorých sú prioritami kvalita a služby vykonané načas. Či už ide o služby zmluvnej logistiky, dodávky do obchodných reťazcov, služby cestnej dopravy alebo služby s pridanou hodnotou - vždy ich poskytujeme s maximálnou starostlivosťou. Naším najväčším prínosom je náš špecializovaný, vysoko kvalifikovaný a všestranný tím odborníkov a mladých inovátorov. Sme hrdí na to, že už počas troch desaťročí poskytujeme naše služby najnáročnejším klientom, medzi nimi sú aj mnohí medzinárodní lídri vo svojom odvetví.
ID: 4584974  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac