Teamleader v sklade

No Limit Logistika s. r. o.

Miesto práce
Senecká cesta 2b, Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
ASAP
1 450 EUR/mesiacZákladná mzda 1200 eur + zákonne príplatky + bonusový system 250€ mesačne. Výsledná mesačná mzda sa pohybuje na úrovni cca 1550 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za celkové riadenie zmeny /riadenie tímu ľudí
- Zodpovednosť za plynulý a efektívny chod skladu a z toho vyplývajúce úkony
- Pravidelná inventúra skladu
- Komunikácia s ďaľšími oddeleniami v rámci spoločnosti
- príjem a výdaj tovaru v sklade
- naskladňovanie tovaru do regálov
- práca na VZV
- práca so skenermi
- práca s interným skladovým systémom
- vykonávanie procesov v súlade so stanovenými prevádzkovými postupmi
- zabezpečenie čistoty na pracovisku
- dodržiavanie bezpečnostných pravidiel
- práca na 2 zmeny aj počas víkendov
- vybavovanie emailových / telefonických požiadaviek

Požiadavky na uchádzača:
- zodpovednosť a chuť pracovať
- bezúhonnosť
- práca so skenerom výhodou, nie je podmienkou
- skladové hospodárstvo – základy
- práca s PC – základy
- minimálne stredoškolské vzdelanie
- skúsenosti s VZV- výhodou

- zaujímavá práca v medzinárodnom prostredí
- práca v stabilnej firme
- osobný a profesionálny rast, možnosť kariérneho postupu
- karta multisport

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, doprava

Sme poľským poskytovateľom logistických služieb, ktorý pôsobí na európskom trhu od roku 1990. Naše služby sú pre všetkých tých, pre ktorých sú prioritami kvalita a služby vykonané načas. Či už ide o služby zmluvnej logistiky, dodávky do obchodných reťazcov, služby cestnej dopravy alebo služby s pridanou hodnotou - vždy ich poskytujeme s maximálnou starostlivosťou. Naším najväčším prínosom je náš špecializovaný, vysoko kvalifikovaný a všestranný tím odborníkov a mladých inovátorov. Sme hrdí na to, že už počas troch desaťročí poskytujeme naše služby najnáročnejším klientom, medzi nimi sú aj mnohí medzinárodní lídri vo svojom odvetví.
ID: 4435693  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac