Brigáda pre vysokoškolákov - Asistentka/Asistent výdajného miesta v Banskej Bystrici

No Limit Logistika s. r. o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 23, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
5 EUR/hod.V prípade uplatnenia Odpočítateľnej položky Sociálneho poistenia a uplatnenia Nezdaniteľnej časti základu dane (platí len do výšky mesačnej mzdy 200 EUR): Hrubá mzda: 5 EUR Netto mzda: 5 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výdaj objednávok a komunikácia so zákazníkmi
• spracovávanie reklamácii, vratiek
• práca s objednávkovým systémom
• tvorba reportov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

• komunikačné schopnosti, zodpovednosť a prozákaznícky prístup
• znalosť anglického jazyka výhodou
• znalosť MS Office
• pozitívny prístup
• skúsenosti so zákazníckym servisom výhodou

Sme poľským poskytovateľom logistických služieb, ktorý pôsobí na európskom trhu od roku 1990. Naše služby sú pre všetkých tých, pre ktorých sú prioritami kvalita a služby vykonané načas. Či už ide o služby zmluvnej logistiky, dodávky do obchodných reťazcov, služby cestnej dopravy alebo služby s pridanou hodnotou - vždy ich poskytujeme s maximálnou starostlivosťou. Naším najväčším prínosom je náš špecializovaný, vysoko kvalifikovaný a všestranný tím odborníkov a mladých inovátorov. Sme hrdí na to, že už počas troch desaťročí poskytujeme naše služby najnáročnejším klientom, medzi nimi sú aj mnohí medzinárodní lídri vo svojom odvetví.

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Kubanyi
E-mail: poslať životopis
ID: 4004292  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.