Pracovník výdajného miesta v Banskej Bystrici

No Limit Logistika s. r. o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 23, Banská Bystrica
1 100 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1000 EUR + variabilná zložka 100 EUR + všetky zákonne príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce :
• príprava a vydávanie skladových objednávok na doručenie alebo vyzdvihnutie podľa harmonogramu,
• Vykonávanie kontroly skladových zásob a udržiavanie vysokých štandardov kvality,
• Príjem a spracovanie objednávok ( vyloženie, označenie, uskladnenie ),
• Praca s nizkozdvižným/ vysokozdvižným vozíkom
• Dodržiavanie štandardov kvality služieb a súlad s postupmi, pravidlami a predpismi.
• Práca s transportným a skladovým systemom, tlač prepravných dokumentov
• Spolupráca s inými oddeleniami v No Limit.
• Komunikácia so zákazníkmi
• Spracovávanie reklamácii
• Tvorba reportov a hlásení pre nadriadených

Požiadavky:
• predošlé pracovné skúsenosti ako skladník,
• dobré organizačné schopnosti
• komunikačné schopnosti, čestnosť a zodpovednosť,
• Predchádzajúce skúsenosti so systémami WMS (vrátane práce so skenermi, PDA) výhodou.
• Schopnosť pracovať so systémami IT,,
• Znalosť anglického alebo poľského jazyka výhodou,
• Veľmi dobrá znalosť MS Office vrátane Excelu,
• Pozitívny prístup k dosiahnutiu stanovených cieľov a motivácia pracovať.
• Skúsenosti so zákazníckym servisom výhodou.
• Preukaz na obsluhu motorového vozíka výhodou

Čo vám ponúkneme?
• Schopnosť vytvárať nápady a riešenia v našom tíme,
• stabilné zamestnanie na základe pracovnej zmluvy,
• Dvojdielna odmena pozostávajúca zo základného platu a atraktívneho systému bonusov,
• Práca v poprednej logistickej spoločnosti
• Šanca zvýšiť si kvalifikáciu a možnosť profesionálneho rozvoja v štruktúrach organizácie,
• Komplexné zaškolenie
• Multi-sport karta

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Sme poľským poskytovateľom logistických služieb, ktorý pôsobí na európskom trhu od roku 1990. Naše služby sú pre všetkých tých, pre ktorých sú prioritami kvalita a služby vykonané načas. Či už ide o služby zmluvnej logistiky, dodávky do obchodných reťazcov, služby cestnej dopravy alebo služby s pridanou hodnotou - vždy ich poskytujeme s maximálnou starostlivosťou. Naším najväčším prínosom je náš špecializovaný, vysoko kvalifikovaný a všestranný tím odborníkov a mladých inovátorov. Sme hrdí na to, že už počas troch desaťročí poskytujeme naše služby najnáročnejším klientom, medzi nimi sú aj mnohí medzinárodní lídri vo svojom odvetví.
ID: 3989870  Dátum zverejnenia: 15.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac