Disponent pozemných prepráv SK/CZ region

No Limit Logistika s. r. o.

Senecká cesta, Ivanka pri Dunaji, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
Od 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda 1400€, po 3 mesiacoch mesačný bonusový systém do výšky 280€ + príplatok na cestovanie do 45€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikácia s dopravcami a klientami
• Plánovanie trás na distribúciu
• Kontrola prepravných dokumentov;
• Koordinácia prepráv a komunikácia s vodičmi;
• Operatívne riešenie vzniknutých problémov;
• Práca s transportným a skladovým systémom;
• Spracovávanie reklamácii;
• Tvorba reportov a hlásení pre nadriadených;
• Pravideľné preškolovanie dopravcov a vodičov;
• Plnenie úloh zadaných nadriadeným.

Požiadavky na uchádzača:
• Zodpovednosť a chuť pracovať;
• Pozitívny prístup
• Skúsenosti v oblasti dopravy a logistiky
• Orientačné schopnosti;
• Praca s PC, MS Office,
• Práca na 8 hodinové zmeny, pondelok - piatok

• Zaujímava práca v medzinárodnom prostredí;
• Práca v stabilnej firme;
• Osobný a profesionálny rast, možnosť kariérneho postupu;
• Hlavný pracovný pomer;
Možnosť kariérneho postupu
Benefity:
• Príplatok na dochádzanie do práce do 45€/mesiac
• Po skúšeobnej dobe možnosť občasného Home officiu;
• Pravidelné firemné spoločenské akcie.
• Multisport karta,
• Kurzy Excel,
• Jazykové kurzy,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, distribúcia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Sme poľským poskytovateľom logistických služieb, ktorý pôsobí na európskom trhu od roku 1990. Naše služby sú pre všetkých tých, pre ktorých sú prioritami kvalita a služby vykonané načas. Či už ide o služby zmluvnej logistiky, dodávky do obchodných reťazcov, služby cestnej dopravy alebo služby s pridanou hodnotou - vždy ich poskytujeme s maximálnou starostlivosťou. Naším najväčším prínosom je náš špecializovaný, vysoko kvalifikovaný a všestranný tím odborníkov a mladých inovátorov. Sme hrdí na to, že už počas troch desaťročí poskytujeme naše služby najnáročnejším klientom, medzi nimi sú aj mnohí medzinárodní lídri vo svojom odvetví.
ID: 3660505  Dátum zverejnenia: 16.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac