Kariéra v NN

NN Poradca - Žilina, exkluzívne podmienky nástupu

  • Miesto práce
    okres Žilina
  • Platové podmienky
    1000 € v priemere
  • Druh pracovného pomeru
    živnosť

Náplň práce

Do našej pobočky v Žiline hľadáme zodpovedného kolegu do obchodného tímu. Staňte sa expertom na poradenstvo v oblasti dôchodkových produktov a produktov životného poistenia.

Náplň práce NN poradcu:

  • Stretáva sa s klientami, analyzuje ich potreby a poskytuje profesionálne poradenstvo v obalsti osobných financií
  • Radí klientom ako si zabezpečiť dostatočnú výšku dôchodku a kryť životné riziká, ktoré môžu nepriaznivo ovplyvniť výšku ich príjmu.
  • Zabezpečuje klientov prostredníctvom dôchdokových produktov 2. a 3. piliera, životného poistenia, či podielovým fondom a vykonáva servis na starých zmluvách.
  • Pomáha klientom s likvidáciou poistných udalostí.

Ak Vás ponuka práce zaujala, pošlite životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Koho hľadáme

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • skúsenosť s obchodom
  • komunikatívnosť
  • bezúhonnosť (=čistý register trestov)
  • spoľahlivosť
  • zodpovednosť
Znalosti v oblasti financií výhodou.
Akceptujeme aj VŠ absolventov s praxou počas VŠ.

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

Zamestnanecké benefity

Ponúkame :

  • Mimoriadne atraktívny systém odmeňovania.
  • Fixné odmeny počas doby adaptácie.
  • Sprostredkujeme vám kontakty.
  • Pridelíme vám portfólio klientov.
  • Flexibilný pracovný čas
  • Bezplatný, kvalitný systém vzdelávania
  • Podpora skúseného manažéra.
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Priateľskú atmosféru v tíme renomovanej spoločnosti.

NN je medzinárodná finančná inštitúcia, ponúkajúca služby v oblasti
poisťovníctva, dôchodkov a správy aktív 60 miliónom súkromným, firemným a inštitucionálnym klientom v 50 krajinách. Pod značku NN na Slovensku patria tieto spoločnosti:
NN Životná poisťovňa, a.s.
NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.
NN Tatry- Sympatia, d.d.s., a.s.
NN Management Services, s.r.o., organizačná zložka
Ďalšie informácie nájdete na www.nn.sk

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis".

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Oslovení a na pohovor pozvaní budú len úspešní uchádzači.
Odoslaním Vášho životopisu, motivačného listu, príp. ďalších príloh beriete na vedomie, že NN spoloční prevádzkovatelia (NN Životná poisťovňa, a.s., IČO: 35 691 999, NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s., IČO: 35 902 981, NN Tatry – Sympatia, d.d.s., a.s., IČO: 35 976 853, NN Management Services, s.r.o., organizačná zložka, IČO: 31 814 433, kontaktná adresa: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava) spracúvajú Vami poskytnuté osobné údaje na účel výberového konania na uvedenú pracovnú pozíciu. Poskytnutie osobných údajov je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe Vašej žiadosti ako dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov, neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní. NN spoloční prevádzkovatelia uchovávajú osobné údaje po dobu trvania predzmluvných vzťahov; v prípade ak k vzniku zmluvného vzťahu nedôjde, tak NN spoloční prevádzkovatelia Vaše osobné údaje zlikvidujú do 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov. Máte právo požadovať prístup k osobným údajom, ktoré sa Vás týkajú, právo na opravu osobných údajov, právo na vymazanie a/alebo obmedzenie spracúvania osobných údajov, právo na prenositeľnosť osobných údajov, právo podať sťažnosť na spracúvanie osobných údajov orgánu dozoru – Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky. Osobné údaje nie sú predmetom automatizovaného individuálneho rozhodovania vrátane profilovania. Prípadné otázky týkajúce sa ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy dpo@nn.sk. Ďalšie informácie o spracúvaní poskytnutých osobných údajov sú dostupné na www.nn.sk.

Jesenského 4/C
811 02 Bratislava
ID: 3305666   Dátum zverejnenia: 8.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 € v priemere