Kariéra v NN

NN Poradca - Bratislava

  • Miesto práce
    Bratislava
  • Platové podmienky
    1000 € v priemere
  • Druh pracovného pomeru
    živnosť

Náplň práce

Do našej pobočky v Bratislave hľadáme zodpovedných ľudí do obchodného tímu, ktorí majú chuť pracovať, rozvíjať saa hľadajú dlhodobú perspektívnu v dobrej spoločnosti. Staňte sa expertom na poradenstvo v oblasti dôchodkových produktov a produktov životného poistenia. Pracujte pre poisťovňu roka 2016, na ktorú sa klienti môžu spoľahnuť vďaka jej excelentnému poistnému plneniu a pre doplnkovú dôchodkovú spoločnosť, ktorá je jednotkou na slovenskom trhu.

Náplň práce NN poradcu:

  • Kontaktuje klientov, analyzuje ich potreby a získava odporúčania za kvalitné poradenstvo.
  • Radí klientom ako si zabezpečiť dostatočnú výšku dôchodku a kryť životné riziká, ktoré môžu nepriaznivo ovplyvniť výšku ich príjmu.
  • Uzatvára nové zmluvy k dôchodkovým produktom 2. a 3. piliera, životného poistenia, či podielovým fondom a vykonáva servis na starých zmluvách.
  • Pomáha klientom s likvidáciou poistných udalostí.

Ak Vás ponuka práce zaujala, pošlite životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Koho hľadáme

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • komunikatívnosť
  • bezúhonnosť (=čistý register trestov)
  • spoľahlivosť
  • zodpovednosť
Znalosti v oblasti financií výhodou.
Akceptujeme aj VŠ absolventov s praxou počas VŠ.

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

Zamestnanecké benefity

Ponúkame :

  • Mimoriadne atraktívny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku. Maximálny mesačný zárobok závisí len od vás. Priemerný zárobok NN poradcu je 1 000 eur mesačne. Fixná mesačná odmena počas adaptácie.
  • Sprostredkujeme vám kontakty so záujmom o uzatvorenie zmlúv životného poistenia.
  • Pridelíme vám portfólio klientov o ktoré sa budete starať.
  • Až tretina NN poradcov cestuje každý rok do atraktívnej destinácie.
  • Flexibilný pracovný čas
  • Bezplatný, kvalitný systém vzdelávania
  • Podpora skúseného manažéra, ktorý vám pomôže s adaptáciou a získaním predajných zručností
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Priateľskú atmosféru v tíme renomovanej spoločnosti.

NN Group je globálna finančná skupina holandského pôvodu so 170-ročnou históriou, ktorá poskytuje svoje služby viac než 15 miliónom klientov v 18 krajinách, o ktorých sa stará 12 000 zamestnancov.
Pod značku NN Group na Slovensku patria tieto spoločnosti:

NN Životná poisťovňa, a.s.
NN Tatry-Sympatia, d.d.s., a.s.
NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.
NN Management Services, s.r.o., organizačná zložka

Ďalšie informácie nájdete na www.nn.sk

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis".

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Oslovení a na pohovor pozvaní budú len úspešní uchádzači.
Zaslaním Vášho životopisu udeľujete v zmysle zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlas so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti NN Životná poisťovňa, a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 691 999, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 1095/B, NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 902 981, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 3434/B a spoločnosti NN Tatry – Sympatia, d.d.s., a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 976 853, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 3799/B. Zároveň čestne vyhlasujete, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Poskytnuté osobné údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca vyššie uvedených spoločností a pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 1 roka. Po období 1 roka budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely. Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Jesenskeho 4/C
811 02 Bratislava
ID: 3207679   Dátum zverejnenia: 6.10.2017