Kariéra v NN

Account manažér pre 2. a 3. dôchodkový pilier (Bardejov)

  • Miesto práce
    Bardejov
  • Platové podmienky
    od 1200 €
  • Druh pracovného pomeru
    živnosť

Náplň práce

Ste skúsený obchodník? Pridajte sa do tímu NN a ako account manažér budete mať sa starosti:

  • akvizíciu nových firemných klientov, uzatváranie DDS zmlúv (3. dôchodkový pilier) a DSS zmlúv (2. dôchodkový pilier);
  • komplexnú starostlivosť o klientov a poradenstvo;
  • riadenie a podporu externých predajcov dôchodkových produktov

Koho hľadáme

  • komunikatívnosť, prezentačné zručnosti a príjemné vystupovanie;
  • prax v oblasti obchodu, príp. bankovníctva, či poisťovníctva je výhodou;
  • ochota cestovať v danom regióne – práca v teréne;
  • orientácia na výsledok;
  • samostatnosť.

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zamestnanecké benefity

  • práca v renomovanej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu doplnkového dôchodkového sporenia;
  • atraktívny a žiadaný produkt dôchodkového sporenia s unikátnym zhodnotením;
  • zaujímavé finančné ohodnotenie od 1 200 eur mesačne v závislosti od dosiahnutých výsledkov;
  • prepracovaný systém vzdelávania;
  • adaptačný proces a aktívna podpora počas celého procesu adaptácie.

NN Group je globálna finančná skupina holandského pôvodu so 170-ročnou históriou, ktorá poskytuje svoje služby viac než 15 miliónom klientov v 18 krajinách, o ktorých sa stará 12 000 zamestnancov.
Pod značku NN Group na Slovensku patria tieto spoločnosti:

NN Životná poisťovňa, a.s.
NN Tatry-Sympatia, d.d.s., a.s.
NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.
NN Management Services, s.r.o., organizačná zložka

Ďalšie informácie nájdete na www.nn.sk

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis".

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.2.2018 (ostáva ešte 51 dní)
Zaslaním Vášho životopisu udeľujete v zmysle zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlas so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti NN Životná poisťovňa, a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 691 999, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 1095/B, NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 902 981, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 3434/B a spoločnosti NN Tatry – Sympatia, d.d.s., a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 976 853, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 3799/B. Zároveň čestne vyhlasujete, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Poskytnuté osobné údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca vyššie uvedených spoločností a pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 1 roka. Po období 1 roka budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely. Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Jesenského 4/C
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Tatliak
E-mail: poslať životopis