Kariéra v NN

Špecialista podpory predaja

  • Miesto práce
    Bratislava
  • Platové podmienky
    dohodou
  • Druh pracovného pomeru
    plný úväzok
  • Práca je vhodná
    pre absolventa

Náplň práce

Kolega/yňa na tejto pozícii zabezpečuje komplexný servis a podporu interných a externých distribučných kanálov a to najmä:
• telefonická a písomná komunikácia s finančnými agentmi a klientmi (najmä ohľadom stavu ich zmlúv a informácií k produktom NN);
• spracovanie intervencií zmlúv, tzn. kontaktovanie klienta resp. finančného agenta kvôli dodaniu chýbajúcich dokumentov, aby zmluva mohla vojsť do platnosti;
• spracovávať a evidovať uzatvorené klientske zmluvy v systémoch spoločnosti;
• vybavovanie reklamácií finančných agentov týkajúcich sa procesov spojených s klientskou zmluvou;
• príprava a distribúcia obchodných materiálov a reportov pre obchodných partnerov a iné oddelenia spoločnosti.

Koho hľadáme

• Excelentné komunikačné zručnosti a písomný prejav;
• Proklientsky prístup a aktívne riešenie problémov;
• Predchádzajúca prax na podobnej pozícii alebo kontaktnom centre výhodou (aj brigádne);
• Anglický jazyk výhodou;
• Zaslanie motivačného listu podmienkou.

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Zamestnanecké benefity

• Zaujímavé zamestnanecké benefity (voľno nad rámec zákona, stravné lístky nad rámec zákona, príspevok do III. piliera, zľavy a výhody v životnom poistení a i.)
• Možnosti rozvoja a vzdelávania
• Mladý a dynamický kolektív

NN Group je globálna finančná skupina holandského pôvodu so 170-ročnou históriou, ktorá poskytuje svoje služby viac než 15 miliónom klientov v 18 krajinách, o ktorých sa stará 12 000 zamestnancov.
Pracovný úväzok NN Group na Slovensku je % rozdelený do spoločností,

NN Životná poisťovňa, a.s.
NN Tatry-Sympatia, d.d.s., a.s.
NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.
NN Management Services, s.r.o., organizačná zložka

Ďalšie informácie nájdete na www.nn.sk

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV a motivačný list kliknutím na "poslať spoločnosti životopis".

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Jesenského 4/C
811 02 Bratislava
ID: 2390797   Dátum zverejnenia: 7.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou