Можливість для людей з України

Manažer zákazníckych dát pre nemecký trh

NN-Bau s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytvorenie a správa zákazníckych dát v nemeckom jazyku
- komunikácia so zákazníkmi v nemeckom jazyku

Žiadna manuálna práca

Možnosť Práce z domu, Klimatizovaná kancelária, Príjemné pracovné prostredie a príjemný kolektív, Občerstvenie

- možnosť pracovať v podmienkach modernej a stabilnej spoločnosti,
- motivujúce platové podmienky v súlade s výsledkami
- možnosť transparentného kariérneho rastu
- atraktívne pracovné podmienky

Prosíme posielať životopisy s fotografiou. Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme rodinný podnik a ponúkame stavby na kľúč, prestavby a stavebné práce akéhokoľvek druhu: rodinné domy na kľúč, obytné domy a ich časti, polyfunkčné stavby, priemyselné haly, krovy, potery, sadrokartóny, omietky, obklady a dlažby, iné stavebné diely a iné služby podľa vašich potrieb.
Od svojho vzniku v roku 2003 zamestnávame najlepších majstrov, murárov, tesárov, maliarov, robotníkov, a dnes už ponúkame služby na celom území Slovenska.
Zameriavame sa najmä na kompletné aj čiastočné stavby a prestavby na kľúč – v najvyššej kvalite a za najlepšie ceny na trhu.
ID: 4361476  Dátum zverejnenia: 22.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac