Mechanik pre metrologickú spoločnosť

NMS s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
v závislosti od Vašich doterajších skúseností, od 1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme mechanika (elektro-mechanika), ktorý má skúsenosti z montáže automatizačných riešení v automobilovom priemysle (mechanika, elektromechanika, pneumatika).
Hlavnou náplňou práce bude:
• úzka spolupráca a podpora oddelenia konštrukcie pri návrhu a spracovaní mechanických súčiastok a jednotlivých montážnych zostáv
• návrh a montáž pneumatických súčiastok a obvodov
• montáž jednotlivých komponentov (mechanické komponenty, osadenie meracej techniky, automatizačné komponenty, montáž lineárnych pohonov, montáž a ukotvenie robotov, stavba celých automatizačných zostáv - upínacie prípravky) podľa technickej dokumentácie
• vytvorenie schém zapojení (p-plan)
• vytypovanie niektorých mechanických a pneumatických komponentov v štádiu návrhu automatizačného riešenia
• realizácia projektov v NMS Technical Center (BA) a u zákazníka (zahraničie - automotive)

• mladý a priateľský kolektív
• zaujímavá práca pre renomované značky v automobilovom priemysle
• mesačné bonusy v závislosti od vykonanej práce
• vreckové navyše ku každej služobnej ceste
• stravné lístky
• mobil, notebook, služobný automobil k dispozícii na služobné cesty

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektromechanika, mechanika, pneumatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• samostatný mechanik (elekro-mechanik)
• platnosť §22 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. výhodou
• vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič - ochota cestovať (cca 70% pracovného času na služobných cestách v zahraničí - ČR, AT, DE)
• znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• skúsenosti v obore stavby výrobných liniek v obore automotive podmienkou
• zodpovednosť, samostatnosť a disciplinovaný prístup
• manuálna zručnosť
• tímovosť

NMS je úspešná rýchlo rastúca technologická spoločnosť, ktorá vyvíja a dodáva špičkové riešenia pre bezkontaktné 3D meranie rozmerov, určené pre výrobné spoločnosti. Medzi jej zákazníkov patria najväčšie medzinárodné koncerny z automobilového či leteckého priemyslu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3244794  Dátum zverejnenia: 9.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v závislosti od Vašich doterajších skúseností, od 1200€