Logo NMS Market Research Slovakia s. r. o.

Projektový koordinátor | Marketingový výskum

NMS Market Research Slovakia s. r. o.

Jarošova 1, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho oddelenia Field hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu. Máš zmysel pre detail a výborné organizačné schopnosti? Možno hľadáme práve teba. Oddelenie Field má na starosti organizáciu zberu dát pre rôzne typy projektov od mystery shoppingu, osobného dopytovania až po regrutáciu účastníkov skupinových diskusií.

Náplň práce:

  • Príprava podkladov pre kalkuláciu nákladov na jednotlivé projekty a návrh optimálneho spôsobu/metódy zberu dát.
  • Komunikácia s externistami, ich koordinácia a pridelenie na projekty.
  • Školenie externých spolupracovníkov, príprava manuálov a školiacich dokumentov.
  • Zodpovednosť za kvalitu získaných dát.
  • Zber dát na Slovensku ale aj podieľanie sa na zahraničných projektoch.
  • Zodpovednosť za náklady na odmeny externým spolupracovníkom. Príprava vyúčtovania.
  • Komunikácia s klientmi a účasť na schôdzkach či prezentáciách.

Typický deň na pozícii:

  • Koordinácia aktivít na jednotlivých projektoch, zaistenie hladkého priebehu zberu dát.
  • Komunikácia s externými spolupracovníkmi a kolegami z oddelenia Client Service.

  • Dovolenka navyše
  • Pružná pracovná doba
  • Možnosť práce z domu
  • Dotovaná Multisport karta
  • Výučba angličtiny a ďalšie firemné vzdelávanie
  • Bonusly – interný bonusový systém
  • Mzda od 1200 EUR mesačne

Pošli nám životopis a motivačný list. Ozve sa ti Lucka z HR a dohovoríte sa na prvom pohovore. Potom ťa bude čakať stretnutie s Braňom, manažérom slovenskej pobočky NMS. Tešíme sa na teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Aký/á by si mal/a byť?

  • Rozhodne musíš mať svoju prácu pod kontrolou, zvládať veľké množstvo čiastkových úloh a vo svojej práci si dokázať urobiť poriadok.
  • Nesmie ti chýbať zdravá dávka samostatnosti a guráže, pretože nie vždy ide všetko podľa plánu a je potrebné rýchlo reagovať na vzniknuté problémy.
  • Časovo flexibilný – niekedy je skrátka potrebné tu zostať dlhšie ako 8 hodín, inokedy zas môžeš ísť domov skôr.
  • Hravo ovládaš balíček MS Office, najmä Excel.
  • Ak máš navyše skúsenosť na obdobnej pozícii vo výskumnej agentúre, bude to tvoje veľké plus!

NMS Market Research Slovakia s.r.o. pomáha najväčším hráčom na trhu už cez 20 rokov zlepšovať zákaznícky servis, ponúkať lepšie produkty a získavať nových zákazníkov.

Prostredníctvom originálnych riešení v oblasti marketingového výskumu pomáhame našim klientom lepšie porozumieť svojim zákazníkom a premeniť toto porozumenie na správne obchodné rozhodnutia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Režná
Tel.: +420724950557
E-mail: poslať životopis
ID: 4808567  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac