Elektromontér

NMH s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
Ihneď
Od 8 EUR/hod.Výška hodinovej mzdy závisí od skúseností a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba rozvádzačov podľa dokumentácie do 1000A,
- Zhotovovanie káblových trás a káblových prepojení
- Práce spojené s uvádzaním elektrotechnických zariadení do prevádzky, kompletizácia
hardware
- Zapájanie strojov a výrobných liniek
- Kontrola funkčnosti zariadení
- Servisné elektro práce
- Uvedenie riadiacej elektroniky stroja do prevádzky
- V prípade potreby výjazdy k zákazníkom (EU)
- V prípade potreby vyhľadávanie chýb, analýza a ich oprava u zákazníka

- práca v stabilnej spoločnosti s veľmi dobrým platovým ohodnotením
- 2% z hrubej mzdy príspevok na DDS od zamestnávateľa
- mesačný hodnotiaci systém (do 100 €)
- zabezpečený pitný režim
- poistenie proti škode spôsobenej zamestnávateľovi hradené spoločnosťou
- práca v medzinárodnej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- mladý dynamický kolektív
- veľká miera samostatnosti
- firemné akcie (vianočný večierok, letné grilovačky, guláš, chaty)
- prehodnocovanie platu každý rok
- finančná odmena pri pracovnom / životnom jubileu
- parkovanie na súkromnom parkovisku

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba vybratých uchádzačov.
Nástup asap.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.5.2024 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- chuť pracovať a rozvíjať sa
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti v zmysle vyhlášky MPSVR 508/2009 Z.z. (§21-§24)
- schopnosť samostatne pracovať na základe dokumentácie
- precíznosť
- zmysel pre detail
- technické myslenie a manuálna zručnosť
- znalosť čítania elektrotechnických schém
- samostatnosť a spoľahlivosť
- zodpovednosť
- bezúhonnosť
- prax v elektrotechnickej oblasti –ideálne pri montáži rozvádzačov
- zdravotná spôsobilosť
- znalosť programovania PLC – výhodou

Spoločnosť NMH bola založená v roku 2010 skupinou Heilig Group. Naše pôsobenie sa začalo návrhom a výrobou dopravníkov, výmenníkov tepla, drevospracujúcich a recyklačných strojov pre jej dcérske spoločnosti. Odvtedy sa naše aktivity rozšírili, či už v rozmanitosti ponúkaných služieb, alebo priemyselných odvetví, v ktorých naše produkty nachádzajú uplatnenie. NMH je spoločnosť zaoberajúca sa zákazkovou výrobou strojov, zariadení a kompletných technologických celkov. Naše služby zahŕňajú konštrukčný návrh, zváranie, montáž a povrchovú úpravu, vďaka čomu vám vieme ponúknuť množstvo technických riešení. Dodávame širokú škálu výrobkov z ocele, nehrdzavejúcej ocele alebo uhlíkovej ocele, od jednotlivých komponentov až po kompletné projekty na kľúč.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 3154583  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.