Projektový manažér

NMH s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ASAP
Od 1 700 EUR/mesiacMesačné hodnotenie vyplácané kvartálne do 300,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie implementačných a prevádzkových aktivít v rámci projektov
- Komunikácia a manažovanie dodávateľov
- Participácia pri vytváraní pravidelného súhrnného reportingu
- Vytváranie rozpočtov jednotlivých projektov
- Zodpovednosť za komunikáciu s projektovým tímom zákazníka, dodávateľa a partnerských spoločností
- Zodpovednosť za pridelenie zdrojov, časové plány
- Zodpovedá za nákup materiálov a všetky činnosti s tým spojené
- Zodpovedá za aktívne vyhľadávanie dodávateľských firiem
- Znalosť strojárskych výrobných technológií
- Dobrá orientácia v technickej dokumentácii

- zaujímavé platové ohodnotenie
- DDS
- zabezpečený pitný režim, káva
- poistenie proti škode spôsobenej zamestnávateľovi hradené spoločnosťou
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- mladý dynamický kolektív
- veľká miera samostatnosti
- firemné akcie (vianočný večierok, letné grilovačky, guláš, chaty)
- možnosť sebarealizácie, odborného a osobného rastu
- prehodnocovanie platu každý rok
- finančná odmena pri pracovnom / životnom jubileu
- parkovanie na súkromnom parkovisku

Hľadáme aktívneho a iniciatívneho kandidáta so zmyslom pre detail a vysokou mierou samostatnosti a zodpovednosti. Svoj životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku + fotografiu posielajte na e-mail: [email protected]. Do predmetu správy uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

4

- skúsenosti s tepelnými výmenníkmi výhodou
- znalosť strojárskych výrobných technológií
- schopnosť plánovať rozpočet
- aktívna znalosť anglického jazyka (slovom i písmom)
- nemecký jazyk výhodou, nie je podmienkou
- schopnosť analyzovať požiadavky a potreby klienta
- technické myslenie
- analytické myslenie
- schopnosť efektívne pracovať
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie nutná

Spoločnosť NMH bola založená v roku 2010 skupinou Heilig Group. Naše pôsobenie sa začalo návrhom a výrobou dopravníkov, výmenníkov tepla, drevospracujúcich a recyklačných strojov pre jej dcérske spoločnosti. Odvtedy sa naše aktivity rozšírili, či už v rozmanitosti ponúkaných služieb, alebo priemyselných odvetví, v ktorých naše produkty nachádzajú uplatnenie. NMH je spoločnosť zaoberajúca sa zákazkovou výrobou strojov, zariadení a kompletných technologických celkov. Naše služby zahŕňajú konštrukčný návrh, zváranie, montáž a povrchovú úpravu, vďaka čomu vám vieme ponúknuť množstvo technických riešení. Dodávame širokú škálu výrobkov z ocele, nehrdzavejúcej ocele alebo uhlíkovej ocele, od jednotlivých komponentov až po kompletné projekty na kľúč.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1388839  Dátum zverejnenia: 15.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac