Recepčná

NMH s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ihneď/dohodou
900 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od skúseností a schopností kandidáta. Hodnotiaci systém vo výške až 100 € mesačne (vyplácaný kvartálne).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plynulý chod recepcie
- preberanie telefonátov a prepájanie hovorov
- uvítanie hostí a príprava občerstvenia
- odpovedanie na e-maily a komunikácia s klientmi a dodávateľmi
- evidencia došlej pošty, vrátane všetkých došlých faktúr
- zabezpečovanie leteniek, hotelov, prenájom vozidiel atď.
- objednávanie kancelárskych potrieb
- drobné nákupy v okolí sídla spoločnosti
- zabezpečovanie servisných služieb podľa potrieb spoločnosti
- administratívne práce (tlačenie, skenovanie, a iné)
- denné úlohy podľa pokynov
- požadovaná znalosť anglického jazyka - B1 na bežnej komunikačnej úrovni

- práca v Holandskej, stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti rodinného typu
- zabezpečený pitný režim, káva
- firemné akcie (vianočný večierok, letné grilovačky, guláš, chaty)
- možnosť kariérneho rastu
- prehodnocovanie platu každý rok
- finančná odmena pri pracovnom / životnom jubileu
- parkovanie na súkromnom parkovisku
- aktívne využívanie anglického, či nemeckého jazyka
- volejbal/footbal/basketball v prenajatej hale a iné

Ak vás naša ponuka zaujala, pošlite nám štruktúrovaný životopis spolu s fotografiou na nižšie uvedenú adresu. Zároveň nám zasielajte aj súhlas so spracovávaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov, spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka slovom aj písmom na úrovni bežnej komunikácie
- schopnosť efektívne pracovať
- flexibilná a vnímavá osobnosť
- samostatnosť a zodpovednosť, presnosť

Spoločnosť NMH bola založená v roku 2010 skupinou Heilig Group. Naše pôsobenie sa začalo návrhom a výrobou dopravníkov, výmenníkov tepla, drevospracujúcich a recyklačných strojov pre jej dcérske spoločnosti. Odvtedy sa naše aktivity rozšírili, či už v rozmanitosti ponúkaných služieb, alebo priemyselných odvetví, v ktorých naše produkty nachádzajú uplatnenie. NMH je spoločnosť zaoberajúca sa zákazkovou výrobou strojov, zariadení a kompletných technologických celkov. Naše služby zahŕňajú konštrukčný návrh, zváranie, montáž a povrchovú úpravu, vďaka čomu vám vieme ponúknuť množstvo technických riešení. Dodávame širokú škálu výrobkov z ocele, nehrdzavejúcej ocele alebo uhlíkovej ocele, od jednotlivých komponentov až po kompletné projekty na kľúč.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1353331  Dátum zverejnenia: 20.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac