Projektový manažér /Junior/Support

NMH s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 10, Sereď, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné manažovanie a riadenie projektov v medzinárodnej strojárskej spoločnosti.

Práca zahŕňa prípravu a sledovanie rozpočtov, komunikáciu s dodávateľmi a klientmi, sledovanie nákladov, riešenie krízových situácií a celkový dohľad nad uskutočnením projektu.
Jedná sa o pozíciu vhodnú pre človeka so skúsenosťami v projektovom manažmente, ale aj talentovaného absolventa, ktorý získal pracovné skúsenosti počas štúdia.
Ide o prácu v oblasti strojárstva, takže dobrá orientácia v technickej dokumentácií a znalosť výrobných technológií je nevyhnutnou podmienkou.
Práca vyžaduje každodennú komunikáciu v angličtine, jej ovládanie na komunikatívnej úrovni je preto podmienkou. Znalosť ďalšie jazyka výhodou.

- Zaujímavé platové ohodnotenie
- Prostredie silnej medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť ďalšieho vzdelávania
- ďalšie benefity na individuálnej báze

Vopred ďakujeme za prejavený záujem. Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Miesto práce: Sereď

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - základy
Autodesk Inventor - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť strojárskych výrobných technológií
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie nutná
- aktívna znalosť anglického jazyka (slovom i písmom)
- nemecký jazyk výhodou, nie je podmienkou
- schopnosť analyzovať požiadavky a potreby klienta
- technické myslenie
- analytické myslenie
- schopnosť efektívne a samostatne pracovať

NMH, s.r.o. je výrobná strojárska spoločnosť sídliaca na Slovensku zaoberajúca sa výrobou a inštaláciou výrobných liniek na recykláciu a triedenie rôznych druhov odpadov, drevospracujúcich strojov, výmenníkov tepla, dopravníkov a ďalších zariadení. Materskou firmou je N.M.Heilig B.V.(Holandsko).
Viac informácií: www.nmh-sro.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NMH s.r.o.
Priemyselná ul. 4608/10
926 01 Sereď

Kontakt

Kontaktná osoba: Soňa Krišková
E-mail: poslať životopis
ID: 1336581   Dátum zverejnenia: 13.11.2017