Pracovník výroby/balenia liekov

Senium Medica s. r. o.

Miesto práce
Zavarská, Trnava
Termín nástupu
IHNEĎ
850 EUR/mesiacVýkonnostná pohyblivá zložka mzdy podľa interného odmeňovacieho systému na mesačnej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pracovné činnosti spojené s baliacim procesom (prebal do nových obalov, výmena príbalových letákov, lepenie etikiet na obaly)
- Participácia na vstupnej, priebežnej a výstupnej kontrole baleného produktu a obalového materiálu
- Dodržiavanie všetkých hygienických štandardov zavedených zodpovednou osobou (Odborný zástupca zodpovedný za zabezpečenie kvality liekov, Manažér výroby)
- Evidencia zistených nedostatkov pre potreby nadriadeného a / alebo zodpovednej osobe (Odborný zástupca zodpovedný za zabezpečenie kvality liekov)
- Dodržiavanie interných smerníc a predpisov, ktoré sú nastavené v štandardných pracovných postupoch
- Vykonávanie ostatných činností na základe poverenia nadriadeného pracovníka

- Práca v príjemnom prostredí stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- Flexibilný pracovný čas
- Podpora zamestnávateľa pri získaní odbornej kvalifikácie, možnosť odborného vzdelávania
- Zaškolenie priamo na pracovisku skúsenými kolegami
- Teambuildingové aktivity
- Zabezpečený pitný režim na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmaceutický priemysel

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti farmaceutického priemyslu

Počet rokov praxe

2

- Pracovná skúsenosť aspoň 2 roky na pozícií výrobného pracovníka vo farmaceutickom priemysle alebo na podobnej pozícií vo výrobnom sektore
- Vysoká miera zodpovednosti a precíznosti
- Flexibilita, proaktívny prístup, tímový hráč
- Efektívne riešenie problémov

Lekáreň Senium Medica sa nachádza na prízemí našej polikliniky. Svoje služby poskytuje pacientom nepretržite už od roku 2007, pričom disponuje nadštandardným interiérovým vybavením a ústretovým, vysoko kvalifikovaným personálom s individuálnym prístupom ku každému klientovi.

Ponuka lekárne uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka – od liekov na predpis či voľnopredajných, cez výživové doplnky, vitamíny a minerály, prírodné produkty, čaje, kozmetiku a drogériu, produkty pre deti a mamičky až po zdravotnícky materiál. V prípade nedostupnosti tovaru je jeho dodanie záležitosťou niekoľkých hodín, pričom lekáreň svojim zákazníkom ponúka bezplatný dovoz liekov a zdravotníckych pomôcok priamo domov. Okrem zaužívaného štandardu lekáreň ponúka aj doplnkové služby, ako bezplatné meranie tlaku, oddychovú zónu so servisom pitného režimu, bezkonkurenčné cenové akcie na vybrané výrobky, zaujímavé zľavy pre držiteľov mestskej karty, vernostný program a pod.

Lekáreň ponúka aj možnosť telefonickej alebo mailovej objednávky liekov, prípravu a kompletizáciu firemných lekárničiek, prípravu vitamínových alebo prázdninových balíčkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4433683  Dátum zverejnenia: 27.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac