Práca pre sadrokartonistov - Rakúsko

NLM Group s.r.o.

Miesto práce
Innsbruck, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody, čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
16 - 18 EUR/hod.4000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž sadrokartónu (kancelárie, polyfunkčné objekty, hotely). Montáž priečkových stien aj stropných konštrukcií na pripravenú hliníkovú konštrukciu. Rezanie (sadrokartónu, profilov), skrutkovanie, skracovanie, realizácia spojov a rohov medzi sadrokartónovými doskami, dokončovacie práce (tmelenie, páskovanie, brúsenie, zahladzovanie a pod.). Robia sa steny aj stropy + špachtľovanie a sadrovanie špár.

Pracuje sa v tímoch – dvojice, trojice, štvorice. Je nutné, aby sa aspoň 1 pracovník z tímu vedel dohovoriť nemecky (aby rozumel, čo sa od neho vyžaduje a vedel to potom reprodukovať kolegom)

pracuje sa 6 dní v týždni, 9 – 10 hodín denne, 0,50 – 1 hodina prestávka, min. rozsah: 48 hod. týždenne, obvyklý rozsah: 54 - 60 hod. týždenne

Dlhodobá a celoročná práca, pravidelné týždenné vyplácanie, možnosť turnusovej práce, ubytovanie zabezpečené a plne hradené, možnosť ísť ako partia a pracovať spolu, alebo možnosť vytvorenia partie z jednotlivcov, pri obojstrannej spokojnosti možnosť postupného navýšenia hodinovej odmeny

Požiadavky na pracovníka: ŽIVNOSŤ (otvorená min 2 mesiace), povolenie A1 (vieme pomôcť s vybavením), vlastné náradie, prax vo svojom odbore, seriózny prístup, záujem o dlhodobú spoluprácu, dochvíľnosť, zodpovednosť, schopnosť samostatne pracovať na pridelených projektoch, ovládanie nemeckého jazyka (1 pracovník z partie), vodičský preukaz a vlastné auto (na 1 partiu), výučný list (výhodou), ochranné prvky ako prilba, pracovné rukavice a okuliare, montérky a pracovná obuv s oceľovou špičkou a podrážkou sú nutnosťou

Turnus: 3 + 1, možnosť upraviť po vzájomnej dohode

Odmena:
16,50 € / hod - bez nemčiny
17,50 € / hod - s nemčinou

V prípade záujmu o túto ponuku práce nám pošlite CV a fotky prác na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

zodpovednosť , flexibilita , samostatnosť

Od roku 2016 sa orientujeme na sprostredkovanie práce pre zručných záujemcov. Začali sme s ponukami prác pre remeselníkov v Holandsku a postupne sme pracovné ponuky rozšírili aj na iné zaujímavé krajiny EÚ a veľké projekty na Slovensku. Spájame dopyt objednávateľov po pracovníkoch so záujemcami o prácu.
Výhodou je, že všetky ponuky sú dlhodobého charakteru a záujemca tak získa možnosť stabilnej práce. Naším pracovníkom poskytujeme kompletný servis, okrem práce zabezpečíme v spolupráci s partnermi aj ubytovanie a prepravu. S pracovníkmi sme počas celej doby spolupráce v kontakte, počúvame ich návrhy, požiadavky a keďže ponúkame práce prevažne na živnosť, tak u nás získava pracovník aj oporu pri vybavení dokumentácie a spracovávaní faktúr. Ak z akéhokoľvek dôvodu nie je pracovník spokojný so súčasnou prácou, promptne zabezpečíme inú pracovnú ponuku.
Prácu nie len sprostredkovávame, ale aj priamo ponúkame (momentálne hlavne v Rakúsku a Holandsku).
Nie sme pracovná agentúra, nám nemusíte platiť žiadne poplatky.
ID: 3759935  Dátum zverejnenia: 10.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16 - 18 EUR/hod.4000 €