Advokátka/Advokát

NK Law Group, advokátska kancelária, s. r. o.

Suché mýto, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
2 500 - 3 000 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od rokov praxe a rozsahu úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riešenie právnych zadaní v oblasti pracovného práva, zmluvného práva, korporátneho práva a súdnych konaní. Právna podpora pre celkové fungovanie klientov, podnikateľské subjekty.

- vytvárame flexibilné pracovné úväzky, vrátane čiastočných úväzkov pre advokátky/advokátov pri návrate z rodičovskej dovolenky do pracovného procesu.
- umožňujeme prácu na diaľku.
- ponúkame zaujímavú prácu pre korporátnych klientov.
- popri angličtine ponúkame možnosť pracovať i v nemeckom jazyku.

Váš životopis prosíme pošlite na našu emailovú adresu. Výberové konanie sa uskutoční s vybranými uchádzačkami/uchádzačmi.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Samostatnosť pri riešení právnych zadaní, detailná znalosť právnych predpisov, skúsenosti s vysokým štandard poskytovania právnych služieb.

NKLG je advokátska kancelária pôsobiaca na Slovensku a v Čechách, ponúkajúca okrem právnych služieb i právny outsourcing korporátnym klientom a právnym firmám. Zameraná na vytváranie flexibilných pracovných úväzkov pre advokátky a advokátov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4060846  Dátum zverejnenia: 22.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac