Obchodný zástupca

NK Business Services s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Hľadáte novú výzvu?
• Chcete čo najviac osobnej slobody a zodpovednosti?
• Chcete, aby rast vašich výnosov bol určený vašou vlastnou výkonnosťou?
• Máte skúsenosti či už s osobnými ale aj telefonickými rozhovormi?
• Ste agilný a viete sa uplatniť aj po telefóne?
• Zaujímajú vás životné príbehy zaujímavých a úspešných ľudí?

Potom ste u nás na správnom mieste!

BPH - BRITISH PUBLISHING HOUSE publikuje biografie úspešných osobností v exkluzívnej encyklopédii a chceme rozšíriť svoj predajný tím. Hľadáme dvoch talentovaných kolegov.

V tejto náročnej úlohe ste prvým kontaktom pre našich zákazníkov. Sledujete a vyhľadávate vhodné osobnosti, vediete s nimi rozhovory (interviews) na základe nášho dotazníka a snažíte sa o aktívny predaj našich produktov po telefóne.

Čo ponúkame:

• Konkurencieschopný pevný plat a nadpriemerná provízia
• Práca z domu
• Osvedčený koncept práce
• Odborné vzdelávanie a nepretržitá podpora
• Atraktívna a vzrušujúca práca
• Pomocou našej databázy vás podporujeme vo všetkých procesoch a organizácii
• Poskytneme vám všetky potrebné podklady pre prácu a jej rýchle napredovanie

Čo od vás očakávame:

• Ovládanie rétoriky, komunikácie na úrovni, prezentácie
• Profesionálne vystupovanie
• Samostatná a precízna práca
• Predaj je vašou vášňou
• Efektívna presvedčovacia schopnosť aj po telefóne

Máte záujem? Potom odošlite svoju žiadosť s uvedeným najskorším termínom nástupu.
Viac informácií nájdete na našej webovej stránke www.britishpedia.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

NK Business Services s.r.o. je členom dynamickej medzinárodnej spoločnosti, ktorá poskytuje svoje služby v regióne strednej Európy (Česko, Slovensko, Rakúsko, Nemecko, Poľsko, Litva a Maďarsko).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

NK Business Services s.r.o. je členom dynamickej medzinárodnej spoločnosti, ktorá poskytuje svoje služby v regióne strednej Európy (Česko, Slovensko, Rakúsko, Nemecko, Poľsko a Maďarsko, Malajzia, Singapur).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4078245  Dátum zverejnenia: 11.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac