Obchodno technický zástupca

Niva Expo, spol. s r.o.

Miesto práce
Dobrá Niva
Termín nástupu
1.02.2023
1 500 - 3 000 EUR/mesiacmzda závislá od výkonu, plnenia plánu, 1/4 ročné odmeny, koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodno - technický zástupca - komplexná starostlivosť o zákazníka vrátane rozvozu tovaru v pridelenom regióne
- starostlivosť o zákazníkov spoločnosti v pridelenom regióne
- vyhľadávanie nových zákazníkov
- rozvoz tovaru zákazníkom - denne z Dobrej Nivy ( okr. Zvolen) - nutnosť bydliska uchádzača okr.ZV, DT, KA,ZH.
- prvostupňové riešenie reklamácií
- reportovanie situácie na trhu a aktívny marketing

- zázemie stabilnej firmy
- motivačné ohodnotenie podľa výkonu
- stravné - platobnou kartou Calio
- športové aktivity - multisport karta
- štvrťročné a koncoročné odmeny

Informácie o výberovom konaní

Uchádzač musí mať bydlisko v okresoch ZV, DT, ZH alebo KA.
Napíšte nám, prečo by sme mali vybrať práve Vás a pripojte aj svoj životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v drevárskom, alebo nábytkárskom priemysle výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax obchodného zástupcu v nábytkárskom priemysle výhodou

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, kreativita, ochota pracovať v kolektíve, ochota učiť sa nové veci, samostatnosť, efektívnosť, ochota cestovať

Niva Expo s.r.o. - divízia Svet dvierok patrí na Slovensku k najväčším výrobcom a predajcom interiérových dvierok pre stolárov. Vyrábame a dodávame fóliované, striekané, patinované, hliníkové dvierka, aj dvierka Senosan. Viac o našich produktoch nájdete na www.svetdvierok.sk
Hlavným účelom firmy je dodávať stolárom rýchlo kvalitné dvierka za primeranú cenu. Naším cieľom je stať sa najväčším dodávateľom interiérových dvierok na Slovensku a v Čechách pri dodržaní vysokej kvality a rýchlosti dodávky. Zaujal Vás náš cieľ? Pridajte sa k nám a staňte sa hodnotným členom nášho úspešného tímu!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4304847  Dátum zverejnenia: 4.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac