Advokátsky koncipient / koncipientka

NITSCHNEIDER & PARTNERS, advokátska kancelária, s. r. o.

Miesto práce
Cintorínska, Bratislava
1,000 a viac podľa dohody v závislosti od skúseností a vedomostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Očakávame, že sa na teba môžeme spoľahnúť pri príprave a revidovaní zmlúv, žalôb, stanovísk a právnych rozborov.
Pracujeme prevažne v anglickom jazyku, preto je znalosť anglického jazyka, vrátane právnej terminológie nevyhnutnosťou. Výrazným plusom k tomu je ovládanie aj nemeckého jazyka.
Našim juniorným kolegom umožňujeme samostatnú účasť na pojednávaniach a tímovú prácu na zaujímavých prípadoch v oblasti pracovného práva, známkového práva a nekalej súťaže.

* samostatná ako aj tímová práca pre veľkých globálnych hráčov a významných slovenských klientov zameraná na pracovné právo, všeobecné obchodné právo, IP a reklamné právo
* naši teamleadri sú špičkami vo svojich odboroch a ponúkame ti príležitosť odborne rásť pod ich dohľadom
* možnosť účasti na zahraničných školeniach a seminároch
* priaznivo nastavený work/life ballance

Zašli nám svoj životopis a motivačný list v slovenskom a anglickom jazyku.
Oslovení budú len vybratí uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pracovné právo, obchodné právo, právo duševného vlastníctva, mediálne právo, sporová agenda

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Právo máme radi, sledujeme najnovšie trendy a často pre našich klientov hľadáme neštandardné riešenia. Preto do nášho tímu hľadáme právničku/právnika so zanietením pre právo, ktorý sa nebojí výziev a vyžaruje z neho CAN DO attitude. Znalosť práva a jeho princípov v kombinácii so zdravým sedliackym rozumom je MUST HAVE. Ak si k tomu zodpovedný, sleduješ deadliny a máš oko pre detail, daj nám o sebe vedieť.

Advokátska kancelária NITSCHNEIDER & PARTNERS pôsobí na trhu vyše 15 rokov, počas ktorých si vybudovala silné zázemie hlavne v oblasti pracovného práva. Popri pracovnom práve sa však v širokej miere venujeme aj všeobecnému obchodno-právnemu poradenstvu, právu obchodných spoločností, M&A, Real Estate, Banking & Finance, IT & IP, TMT, reklamnému právu a sporom.
Sme viacnásobní držitelia titulu Právnická firma roka a Najväčšia právnická firma na Slovensku v oblasti pracovného práva.
Okrem lokálnych úspechov sme získali aj najlepšie možné hodnotenie od prestížnych medzinárodných ratingových agentúr Chambers and Partners ( BAND 1) a The Legal 500 (TIER 1) v sekcii Employment, Slovakia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2698341  Dátum zverejnenia: 17.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1,000 a viac podľa dohody v závislosti od skúseností a vedomostí