Údržbár tepelných zariadení

Nitrianska teplárenská spoločnosť, a.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
4,42 EUR/hod.k základnej hodinovej mzde sa vypláca 25 % prémia, a ostatné zložky mzdy - príplatky za prácu v So, Ne, Sv, nadčas, neakt.pracovnú pohotovosť. Po 3 mesačnej skúšobnej dobe zákl.mzda 4,91 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

oprava a údržba v tepelnotechnických zariadeniach (opravy, rekonštrukcie a montáž vyhradený technických zariadení), 8-hod. denná pracovná zmena Po-Pi

práca na trvalý pracovný pomer, možnosť obnovenia neplatných osvedčení, ročné prehodnocovanie mzdy, 13. a 14. plat v zmysle pracovného poriadku zamestnávateľa, po ukončení skúšobnej doby príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, týždeň dovolenky navyše po dosiahnutí 50 rokov veku, stravné poukážky v hodnote 5,10 €,

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o pozíciu, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3 mesiacov budú tieto v súlade so zák.č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

skúsenosti s montážou a opravou potrubných vedení, spoľahlivosť, technická a manuálna zručnosť, zodpovednosť, bezúhonnosť, výhodou sú skúsenosti so zváraním potrubných systémov,

Hlavnou činnosťou Nitrianskej teplárenskej spoločnosti, a.s. je výroba a distribúcia tepla a teplej úžitkovej vody, výroba a distribúcia chladu a výroba elektriny.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3988813  Dátum zverejnenia: 19.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,42 EUR/hod.