Можливість для людей з України
Logo NITRIANSKA REALITNÁ KANCELÁRIA s.r.o.

Nová realitná výzva čaká práve na teba - Realitný maklér

NITRIANSKA REALITNÁ KANCELÁRIA s.r.o.

Riečna 1, Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od obchodného výkonu realitného makléra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna komunikácia s klientmi a starostlivosť o klientov
Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a záujemcov o nehnuteľnosti
Samostatná príprava podkladov k obchodu
Zastupovanie realitnej kancelárie pri predaji a prenájme nehnuteľností
Šírenie dobrého mena realitnej kancelárie
Zabezpečovanie obhliadok nehnuteľností s klientmi
Príprava cenových analýz nehnuteľností
Príprava inzercie nehnuteľností
Nastavenie stratégie predaja/prenájmu nehnuteľností
Komunikácia s firemnou právničkou a našim finančným špecialistom
Práca s databázou klientov a nehnuteľností
Vzdelávanie sa v oblasti realít

Odmeny podľa obchodného výkonu
Kvartálna bonusová odmena podľa tímového obchodného výkonu
Ročná súťaž
Mesačná súťaž
Historická provízia
Firemná asistentka, právnička, finančný špecialista
Priestor - kancelárske priestory a zasadačka
Materiálno technické vybavenie (dron, fototechnika, kancelárske potreby)
Marketingová podpora
Vzdelávanie v odbore
Teambuildingy, spoločné aktivity
Súdržný a spoľahlivý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Sociálne siete - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Správne nastavený morálny kompas a vysoká úroveň etiky
Poctivý a zodpovedný
Schopnosť komunikovať, počúvať, efektívne vyjednávať
Zmysel pre humor
Vytrvalosť, iniciatívnosť, trpezlivosť, cieľavedomosť
Znalosť internetu, sociálnych sietí, technológii a marketingu
Široká sieť kontaktov
Kreativita, lojalita a tímový duch
Vysoká odolnosť voči stresu
Chuť neustále na sebe pracovať a vzdelávať sa
Stotožnenie sa s firemnými hodnotami
Reprezentatívny a profesionálny vzhľad

Svojim klientom ponúkame služby už od roku 2007. Zabezpečujeme kompletný servis v rámci sprostredkovania predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľnosti. Zároveň klientom poskytujeme aj komplexné služby v oblasti financovania nehnuteľností a právneho servisu. NRK patrí do skupiny EKVOIA Capital, cez ktorú realizujeme aj vlastné developerské projekty.

Sme skvelý kolektív, kolegovia a súčasne aj priatelia. Spája nás podobný zmysel pre humor a zodpovednosť. Máme vášeň pre reality a radi pracujeme pre svojich klientov. Zároveň sme si nápomocní, spájajú nás rovnaké hodnoty a ženie nás chuť dosahovať nové méty. Navyše sa spoločne veľa nasmejeme, radi sa zabavíme, občas sa aj posťažujeme, ale vždy sa radi vidíme a tešíme sa do práce.

Viac informácii nájdete na: www.nitrianskereality.com

Kontakt

ID: 4762857  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac