Realitný maklér

NITRIANSKA REALITNÁ KANCELÁRIA s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.09.2020
500 EUR/mesiacmzda je závislá od % provízie pro predaji/prenájme nehnuteľnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

sprostredkovanie predaja/prenájmu nehnuteľností, obhliadky nehnuteľností, náber nehnuteľností, kontakt s klientom, spravovanie zákaziek,...

ocenenie maklér mesiaca, bonusové provízie, firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Svojim klientom ponúkame služby už od roku 2007. Zabezpečujeme kompletný servis v rámci sprostredkovania predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľnosti. Zároveň klientom poskytujeme aj komplexné služby v oblasti financovania nehnuteľností a právneho servisu. NRK patrí do skupiny EKVOIA Capital, cez ktorú realizujeme aj vlastné developerské projekty.

Sme skvelý kolektív, kolegovia a súčasne aj priatelia. Spája nás podobný zmysel pre humor a zodpovednosť. Máme vášeň pre reality a radi pracujeme pre svojich klientov. Zároveň sme si nápomocní, spájajú nás rovnaké hodnoty a ženie nás chuť dosahovať nové méty. Navyše sa spoločne veľa nasmejeme, radi sa zabavíme, občas sa aj posťažujeme, ale vždy sa radi vidíme a tešíme sa do práce.

Viac informácii nájdete na: www.nitrianskereality.com
ID: 3945542  Dátum zverejnenia: 31.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac