Asistent predaja

NITRAZDROJ, a.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap
650 EUR/mesiac- stravné lístky vo výške 4,80 € doplatkom zamestnanca iba 0,90 €, - dochádzkový bonus 100,00 € - príspevky zamestnávateľa v priebehu roka vo forme nákupných poukážok aj vo finančných čiastkach, - odmeny pri pracovnom jubileu, - vernostné príspevky pri výročiach životných jubileí, - mesačná hrubá mzda sa pohybuje v rozmedzí 850- 1000€ v závislosti od pracovného zaradenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stará sa o tovar na zverenom úseku - správne vyloženie, priebežné dokladanie tovaru, kontrolu kvality, doby spotreby, dátumu minimálnej trvanlivosti, zabezpečuje správnosť označenia tovaru názvom, cenou,
- komunikuje so zákazníkom, poskytuje informácie o tovare, obsluhuje zákazníkov,
- vykonáva prácu za pokladňou

- práca na 2 zmeny, v pracovné dni max. do 19,30 hod.; víkend max. do 18,30 hod.
- stravné lístky vo výške 4,80 € doplatkom zamestnanca iba 0,90 €,
- dochádzkový bonus 100,00 €
- príspevky zamestnávateľa v priebehu roka vo forme nákupných poukážok aj vo finančných čiastkach,
- odmeny pri pracovnom jubileu,
- vernostné príspevky pri výročiach životných jubileí,

Na osobný pohovor bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti NITRAZDROJ, a.s.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

maloobchodný predaj potravín a tabakových výrobkov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4471609  Dátum zverejnenia: 23.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac