Zástupca vedúceho predajne

NITRAZDROJ, a.s.

Miesto práce
Dolnočermánska, Nitra
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca pri organizácii, riadení a plánovaní činností v predajni,
- vedenie a motivovanie zamestnancov k poskytovaniu prvotriednej obsluhy zákazníkov,
- vykonávanie administratívne činnosti súvisiace s prevádzkou predajne

- práca v stabilnej spoločnosti
- trvalý pracovný pomer
- stravné lístky s doplatkom zamestnanca iba 0,60 €
- príspevky zamestnávateľa v priebehu roka (dovolenkový, mikulášsky, vianočný...)
- odmeny pri pracovnom jubileu
- vernostné príspevky pri výročiach životných jubileí
- mesačná hrubá mzda sa pohybuje od 950€, finálna výška mzdy závisí od reálnych skúseností úspešného kandidáta.

Uchádzačom o zamestnanie oznamujeme, že budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, a to telefonicky alebo mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť z práce v obchode aspoň 2 roky,
- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou a vyššie
- príjemné, ústretové vystupovanie, odolnosť voči stresu, zodpovednosť, analytické a komunikačné schopnosti

maloobchodný predaj potravín a tabakových výrobkov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3903219  Dátum zverejnenia: 24.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac