1 000 - 1 050 EUR

Mzdový účtovník

NITRAZDROJ, a.s.

Miesto práce
Dolnočermánska, Nitra
Termín nástupu
hneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za riadne vedenie mzdovej agendy a podkladov súvisiacich so mzdovou agendou v súvislosti s platnými predpismi
- vykonáva výpočet mzdy podľa Zákonníka práce a ďalších súvisiacich právnych predpisov (výpočet dane zo závislej činnosti, daňový bonus, poistné a pod.)
- vykonáva mzdovú agendu v súvislosti s dochádzkou, PN, OČR a iných prekážok v práci prevádzkovými zamestnancami (výpočet a evidencia nemocenských dávok, agenda evidenčných listov)
- spolupracuje s daňovým úradom, úradom práce, sociálnou a zdravotnou poisťovňou
- zodpovedá za systém odmeňovania zamestnancov, hodnotenie zamestnancov
- zodpovedá za dochádzkový systém spoločnosti
- spracováva výkazy, prehľady, hlásenia, štatistiky v zmysle legislatívnych požiadaviek
- vypracúva štatistiky, analýzy pre interné potreby spoločnosti
- vytvára mzdové reporty, mzdové smernice, reporty pre finančnú učtáreň
- zabezpečuje ročné zúčtovanie dane z príjmu FO
- zabezpečuje vydávanie potvrdení zamestnancom na požiadanie
- evidencia a rozdeľovanie stravných lístkov pre zamestnancov
- spolupracuje pri zabezpečení GDPR
- zabezpečuje duálne vzdelávanie

- práca v stabilnej spoločnosti
- trvalý pracovný pomer
- stravné lístky s doplatkom zamestnanca iba 0,60 €
- príspevky zamestnávateľa v priebehu roka (dovolenkový, mikulášsky, vianočný...)
- odmeny pri pracovnom jubileu
- vernostné príspevky pri výročiach životných jubileí
- mesačná hrubá mzda sa pohybuje v rozmedzí 1000- 1050 €, finálna výška mzdy závisí od reálnych skúseností úspešného kandidáta.

Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné, ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Personalistika - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v mzdovom programe SOFTIP výhodou
- znalosť mzdovej legislatívy v rámci Zákonníka práce
- dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie
- schopnosť riešiť problémy
- zodpovednosť, flexibilita, tímovosť, dôslednosť, lojalita, orientácia na detail

maloobchodný predaj potravín a tabakových výrobkov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nitrazdroj a.s.
Dolnočermánska 38
94901 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Csádiová
E-mail: poslať životopis
ID: 3784493   Dátum zverejnenia: 11.10.2019