Asistent predaja

NITRAZDROJ, a.s.

Miesto práce
Jurkovičova, Nitra
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň asistent predaja - pokladník:
- vykonáva starostlivosť o tovar na zverenom úseku - správne vyloženie, priebežné dokladanie tovaru, kontrolu kvality, doby spotreby, dátumu minimálnej trvanlivosti, zabezpečuje správnosť označenia tovaru názvom, cenou,
- zabezpečuje predaj a servis - komunikácia so zákazníkom, poskytovanie informácií o tovare, obsluha zákazníka,
- vykonáva prácu za pokladňou – zabezpečuje správne a presné blokovanie tovaru, zadávanie a vydávanie platobných prostriedkov,
- udržiava poriadok a čistotu na predajnej a pracovnej ploche,
- napomáha plynulému chodu predajne.

- práca v stabilnej spoločnosti
- trvalý pracovný pomer
- stravné lístky s doplatkom zamestnanca iba 0,60 €
- príspevky zamestnávateľa v priebehu roka (dovolenkový, mikulášsky, vianočný...)
- odmeny pri pracovnom jubileu
- vernostné príspevky pri výročiach životných jubileí
- mesačná hrubá mzda sa pohybuje v rozmedzí 730-850€, finálna výška mzdy závisí od reálnych skúseností úspešného kandidáta.

Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.
Voľné pracovné pozície máme aj na prevádzkových jednotkách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

maloobchodný predaj potravín a tabakových výrobkov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3702723  Dátum zverejnenia: 11.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 850 EUR/mesiac