Chladiar - údržbár

NITRAZDROJ, a.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 € (finálna výška mzdy závisí od reálnych skúseností úspešného kandidáta, hrubá mesačná mzda sa pohybuje od 1000 eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie bežných opráv
- odstraňovanie porúch na prevádzkových jednotkách
- montáž nových chladiacich a mraziacich zariadení

- práca v stabilnej spoločnosti
- trvalý pracovný pomer
- stravné lístky s doplatkom zamestnanca iba 0,40 €
- príspevky zamestnávateľa v priebehu roka (dovolenkový, mikulášsky, vianočný...)
- odmeny pri pracovnom jubileu
- vernostné príspevky pri výročiach životných jubileí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Chladiarenský mechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Akciová spoločnosť NITRAZDROJ je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na distribúciu a predaj potravín vo veľkoobchode a maloobchode. V regióne Nitrianskeho a Trnavského kraja prevádzkuje 26 maloobchodných predajní, 3 špecializované predajne mäsa a 6 diskontných predajní.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Dolnočermánska 38
94901 Nitra
ID: 3491250   Dátum zverejnenia: 13.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 € (finálna výška mzdy závisí od reálnych skúseností úspešného kandidáta, hrubá mesačná mzda sa pohybuje od 1000 eur)