Referent oddelenia ľudských zdrojov - personalista

NITRAZDROJ, a.s.

Miesto práce
Dolnočermánska 38, Nitra
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
mesačná hrubá mzda sa skladá zo základnej mzdy (600€), prémie, dochádzkového bonusu, dosahuje spolu výšku 1000€, výška prémie bude závislá od pracovných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská, dynamicky sa rozvíjajúca prosperujúca obchodná spoločnosť so zameraním na distribúciu a predaj potravín, hľadá zamestnanca na pozíciu referenta oddelenia ľudských zdrojov - personalistu.

Pracovná náplň danej pozície zahŕňa:
- vedenie HR administratívy, zakladanie a evidencia zložiek jednotlivých zamestnancov
- agenda pracovných zmlúv a dohôd uzatváraných mimo PP, dodatkov, disciplinárne konania, sledovanie zmien, ich archivácia
- podporovanie procesu nástupu a výstupu zamestnancov (overovanie podkladov, spracovanie administratívnych podkladov a spolupráce s lokálnymi tímami pri adaptácii nových zamestnancov)
- tvorba pracovno-právnych dokumentov, zodpovednosť za činnosti súvisiace s ukončením pracovno-právneho vzťahu
- zodpovednosť za správne zadanie a spracovanie personálnych údajov v personálnom systéme spoločnosti, komunikácia s jednotlivými poisťovňami a úradom práce
- udržiavanie elektronických zložiek a dokumentácii zamestnancov a zaistenie dôvernosti dát
- vykonávanie priebežných auditov dát na overenie úplnosti a správnosti dát
- spracovanie agendy stravných lístkov pre zamestnancov
- komunikácia s externými subjektmi (úrad práce, daňový úrad, poisťovne...)
- poskytovanie informácií ako potvrdenia o zamestnaní v zmysle legislatívy a firemnej politiky
- vytváranie a udržiavanie personálnych formulárov (napr. popisy pozícií, hodnotenie výkonu, mzdové formuláre)
- reporting, štatistika, personálne analýzy podľa pokynov a požiadaviek nadriadeného a vedenia spoločnosti
- kontrola dodržiavania interných predpisov
- vytváranie podkladov pre mzdové účtovníctvo

- zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti,
- ponuka stabilného miesta,
- stravné lístky v hodnote 3,60 € s doplatkom zamestnanca iba 0,40 €,
- príspevky zamestnávateľa v priebehu roka (dovolenkový, mikulášsky, vianočný...) vo forme nákupných poukážok aj vo finančných čiastkach,
- odmeny pri pracovnom jubileu,
- vernostné príspevky pri výročiach životných jubileí.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný nástup najneskôr 1.9.2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti ľudských zdrojov minimálne 2 roky
- znalosť postupov a procesov v oblasti ľudských zdrojov
- znalosť pracovno-právnej legislatívy SR, vyborna znalost Zakonnika prace a suvisiacich predpisov
- základy mzdového účtovníctva
- dobré komunikačné schopnosti , schopnosť riešiť problémy, schopnosť pracovať v tíme i samostatne rozhodovať,
- zodpovednosť, flexibilita, tímovosť, dôslednost, lojalita, orientácia na detail
- počítačové zručnosti: Internet, MS Office (Word, Excel) na pokročilej úrovni
- vodičský preukaz - skupina B

Akciová spoločnosť NITRAZDROJ je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na distribúciu a predaj potravín vo veľkoobchode a maloobchode. V regióne Nitrianskeho a Trnavského kraja prevádzkuje 26 maloobchodných predajní, 3 špecializované predajne mäsa a 6 diskontných predajní.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Dolnočermánska 38
94901 Nitra
ID: 3462811   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   mesačná hrubá mzda sa skladá zo základnej mzdy (600€), prémie, dochádzkového bonusu, dosahuje spolu výšku 1000€, výška prémie bude závislá od pracovných skúseností uchádzača