Vodič/vodička nákladného motorového vozidla, VP C

NITRAZDROJ, a.s.

Miesto práce
okres Nitra, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská dynamicky sa rozvíjajúca prosperujúca obchodná spoločnosť so zameraním na distribúciu a predaj potravín, hľadá spolupracovníkov, ktorí chcú byť motorom rozvoja spoločnosti na pozíciách:
vodič nákladného motorového vozidla
Tešíme sa na Vás

Úlohou práce je denná preprava, dodanie, naloženie, vyloženie prevažne potravinového tovaru podľa rozvrhnutých rozvozných plánov priameho nadriadeného medzi prevádzkami spoločnosti Nitrazdroj ako aj k odberateľovi najmä v Nitrianskom a Trnavskom kraji.

- zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti
- práca bez stresu v príjemnom prostredí
- výkon práce na pracovnú zmluvu, 8 hodinový úväzok, kedy zamestnanec už okolo 14.00-15.00 hod. má výkon práce skončený
- ponuka stabilného miesta
- stravné lístky s doplatkom zamestnanca iba 0,20€
- príspevky zamestnávateľa v priebehu roka v súhrnnej sume cez 440€ (dovolenkový, mikulášsky, vianočný...) vo forme nákupných poukážok aj vo finančných čiastkach
- odmeny pri pracovnom jubileu
- vernostné príspevky pri výročiach životných jubileí
- firemný deň (kultúrne podujatie so známymi umelcami a osobnosťami spojené s recepciou)
- pernamentky na predstavenia DAB v Nitre

Ak Vás zaujala naša ponuka, pošlite Vašu žiadosť so životopisom na adresu [email protected]
Zaslaním svojich osobných údajov dáva odosielateľ súhlas spoločnosti Nitrazdroj a.s. so sídlom Dolnočermánska 38, 949 01 Nitra k ich spracovaniu za účelom posúdenia možného prijatia do zamestnania v súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C

Na túto pracovnú pozíciu požadujeme vodičské oprávnenie sk. C, psychotesty, kartu vodiča, zmysel pre poriadok, zodpovednosť, spoľahlivosť. Požadujeme zodpovednosť za tovar a zverené hodnoty, dodržiavanie časových intervalov pri rozvoze tovaru, starostlivosť o pridelené vozidlo.

maloobchodný predaj potravín a tabakových výrobkov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Dolnočermánska 38
94901 Nitra
ID: 2614521   Dátum zverejnenia: 20.6.2016