Vodič autobusu pre vnútroštátnu a medzinárodnú nepravidelnú dopravu

NITRANS MG, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených vodičov
- na vnútroštátnu prepravu v rámci Slovenska a medzinárodnú autobusovú v rámci v rámci Európy pre slovenské skupiny;
- na medzinárodnú autobusovú prepravu v rámci Európy pre ázijské skupiny (podmienkou je schopnosť dohovoriť sa anglicky).

Vašou náplňou práce bude:
- bezpečná preprava cestujúcich do/z miesta zájazdu
- starostlivosť o zverené vozidlo

zaujímavé platové ohodnotenie

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu.
Vyhradzujeme si kontaktovať vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

D, E

Počet rokov praxe

2 roky

Aktívny skúsený vodič - prax minimálne 2 roky vo vedení autobusu skupiny "D+E";
Platná KKV, zdravotná a psychologická prehliadka;
Príjemné vystupovanie a komunikácia s prepravovanými klientmi ;
Flexibilita, vysoké pracovné nasadenie a ochota pracovať nadčas;
Bezúhonnosť;
Manuálna zručnosť ;
Znalosť iných cudzích jazykov je výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa osobnou dopravou, autobusovou dopravou a službami v doprave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Mostná 13
94901 Nitra
ID: 3305523   Dátum zverejnenia: 8.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou