Vodič MKD

NITRAKS, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihňeď
Zákldný plat + diety + odmeny cca 1800 - 2100,- EUR Španielsko ,1400 - 1600,- EUR Maďarsko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prepravy na trase Slovensko - Španielsko a späť nie turnus.
Prepravy na trase Slovensko - Maďarsko

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Nitraks s.r.o. je rodinná dopravná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1996, ktorá si vďaka zodpovednému prístupu k práci a spoľahlivosti získala dobré meno na dopravnom trhu. Naša firma je založená na princípe férovosti voči svojim zákazníkom, partnerom a v neposlednom rade svojim zamestnancom.

Viac informácii o firme nájdete na webovej stránke: www.nitraks.sk

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na t.č. – 0907 476 273 alebo do správy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3667959  Dátum zverejnenia: 14.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zákldný plat + diety + odmeny cca 1800 - 2100,- EUR Španielsko ,1400 - 1600,- EUR Maďarsko