Hľadáme obchodníka na realitnom trhu

Nitra PROPERTIES, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- networking s klientmi
- hľadanie obchodných príležitostí pre sprostredkovanie a výkup nehnuteľností
- náber nehnuteľností pre sprostredkovanie predaja
- využívanie firemného softvéru, realitný scanner - na náklady kancelárie
- prezentácia nehnuteľností a obhliadky s klientmi
Vašou pracovnou náplňou budú len vyššie uvedené činnosti. Všetky ostatné činnosti spojené s realitným obchodom zabezpečuje a platí naša spoločnosť t.j. spracovanie nehnuteľnosti, fotografie, virtuálne prehliadky, export inzercie, marketingová podpora, vypracovanie zmluvnej dokumentácie, úhrada správnych poplatkov, reklamné predmety atď.
Otvárame nové pobočky po Slovensku, hľadáme zodpovedných a pracovitých maklérov ktorých neodradia odmietnutia a nehľadia na prekážky. Výhodné percentuálne odmeňovanie z každého obchodu.

- možnosť účinkovať v televíznom programe Reality, prezentovať svoju realitnú ponuku a tým promovať samého seba
- osobná a odborná pomoc manažéra a podpora v začiatkoch v realitnom biznise
-spolupráca s advokátmi
- výborné pracovné podmienky
- výborný kolektív, ktorý sa vzájomne podporuje
- motivačné programy (víkendové pobyty, lístky do kina, divadla a pod.)
- pravidelné školenia a workshopy
- stabilné zázemie inovatívnej spoločnosti
- k dispozícii právnik, fotograf, 3D prezentácie, hypotekárny špecialista
- možnosť kariérneho postupu a participácie na významnejších projektoch
- transparentné odmeňovanie
- príležitosť viesť väčšie realitné obchody
Naša spoločnosť je na webe slovakiaproperties.sk

Informácie o výberovom konaní

Prosím zašlite životopis na: [email protected]
Dovoľujeme si vám oznámiť, že sa ozveme len najvhodnejším kandidátom. Otvárame pozície v Banskej Bytrici, Poprade, a iných lokalitách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, manažment, právo, technické odbory, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v realitnej oblasti je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

časová flexibilita, práca na "plný úväzok", záujem o realitný trh, prehľad, empatia, vnútorná motivácia, drive, odhodlanie, vytrvalosť. Predpoklad je chcieť pracovať a naplno.

Pracujeme s nehnuteľnosťami inovatívne. Nie sme štandardná realitná kancelária. My vyznávame hodnoty, čestnosť, profesionalitu a pomáhame ľuďom dosiahnuť svoj sen o novom domove. Sen pomáhame dosiahnuť aj našim maklérom, ktorým dávame do rúk nástroje, ktoré im pomáhajú dosiahnuť finančnú nezávislosť - výborné ekonomické ohodnotenie.
Sme mediálno-realitná spoločnosť, ktorá ponúka klientovi prémiovú službu.
ID: 3911766  Dátum zverejnenia: 8.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac