Reagujte bez životopisu

Pracovná ponuka: Vodič/strojník pre domiešavač s pumpou

NITRA BETÓN, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Možný hneď po dohode
1 300 - 1 700 EUR/mesiac+osobné ohodnotenie, nadčasový príplatok a iné v závislosti od skúseností a dohody pri nástupe a typu pracovného pomeru (Iná úroveň mzdy pre Živnosť).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Denné operácie spojené s prevádzkou autodomiešavača a čerpadla betónu na stavenisku.
  • Zabezpečenie bezpečného a efektívneho prepravu a čerpanie betónu na rôzne miesta.
  • Dodržiavanie bezpečnostných predpisov a postupov pri práci s vozidlami a strojmi.
  • Pravidelná údržba a čistenie autodomiešavača a čerpadla betónu.
  • Kontrola technického stavu vozidiel a mechanizmov pred každou jazdou alebo prevádzkou.
  • Vykonávanie jednoduchých opráv a údržby na vozidlách a mechanizmoch podľa potreby.
  • Spolupráca s ostatnými členmi tímu a koordinácia s ostatnými pracovníkmi na stavenisku.
  • Pravidelná komunikácia s nadriadenými ohľadom pokroku práce a výziev vzniknutých počas operácií.
  • Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku a v okolí vozidiel a mechanizmov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť a technická zručnosť sú kľúčové požiadavky pre túto pracovnú pozíciu. Je potrebný vodičský preukaz skupiny C s praxou vo vedení týchto vozidiel. Ideálnym predpokladom je zručnosť v ovládaní čerpadla betónu. Prípadne je možná alternatíva zaučenia sa v manipulácii s ramenom betónového čerpadla, ale záujemca musí mať v tomto prípade dostatočnú prax aspoň vo vedení nákladných vozidiel s vodičským oprávnením typu C. Strojnícky preukaz pre autodomiešavače a čerpadlá betónových zmesí je vítaný, s možnosťou dohody o doriešení chýbajúcich preukazov.

NITRA BETÓN je spoločnosť s takmer 20-ročnou históriou, špecializujúca sa na dopravu a čerpanie betónu. Počas tejto doby sme si vybudovali renomé spoľahlivého partnera, ktorý dokáže uspokojiť potreby klientov od malých betonáží až po dodávku betónu pre veľké projekty v rámci Nitry a jej okolia.

Kontakt

Kontaktná osoba: NITRA BETÓN, s.r.o.
Tel.: +421948246369
E-mail: poslať životopis
ID: 4797158  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac