Procesný inžinier

Nissens Automotive SK, s.r.o.

Miesto práce
Čachtice
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacMzda 1700 € je minimálnym ocenením pozície. Presná mzda bude stanovená na základe skúseností, znalostí a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tím spoločnosti Nissens Slovakia radi rozšírime o technicky zdatného kolegu, ktorý má hodnotné vedomosti z technológie a procesov strojárskej výrobnej spoločnosti. Oceníme kandidátov, ktorí majú radi výzvy, samostatnosť, radi zlepšujú, menia, analyzujú a chcú vidieť pozitívne výsledky svojej práce.

Aká bude Vaša pracovná náplň?

  • Zavádzanie a optimalizácia zvereného výrobného procesu v súvislosti s technickou a procesnou dokumentáciou
  • Analýza všetkých častí výrobného procesu za účelom ich optimalizácie
  • Implementácia kontrolných mechanizmov a nových riešení s cieľom zvýšenia produktivity, zlepšenia výrobného procesu, zníženia výrobného času, prestojov, odpadov ako aj možných bezpečnostných rizík
  • Monitorovanie a hlásenie hlavných zlyhaní vo výrobnom procese a návrhy na ich korekciu
  • Implementácia nových produktov a procesov prislúchajúcich k prideleným oddeleniam
  • Spracovanie a vybavovanie požiadaviek na technické a technologické zmeny
  • Komunikácia s projekčným oddelením ako aj oddelením kvality pri riešení zákazníckych reklamácií a externých nezhôd
  • Spolupráca s oddelením údržby, dizajnom a APQP
  • Spolupráca pri tvorbe nových koncepcií , plánov technologického a organizačného rozvoja, spolupráca na príprave investičného rozpočtu
  • Účasť na projektoch kontinuálneho zlepšovania procesov formou PDCA
  • Vedenie projektov
  • Odborná podpora manažmentu a riadeniu výroby
  • Spolupráca s externými dodávateľmi

  • Práca v stabilnej a silnej medzinárodnej strojárskej spoločnosti
  • Perspektíva dlhodobého zamestnania
  • Možnosť odborného a kariérneho rastu
  • Kompenzácia cestovných nákladov (nad 20 km)
  • Flexibilný pracovný čas
  • Široký sociálny program a balíček benefitov pre zamestnancov (napr.firemné akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, príspevok pri narodení dieťa a podobne)

Ďakujeme za Váš záujem a reakciu. Chceli by sme Vás informovať že z kapacitných dôvodov môžeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, spĺňajúcich stanovené kritériá.
Za pochopenie vopred ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo alebo Výrobné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

procesný inžiniering alebo technológie strojárskej výrobnej spoločnosti

Počet rokov praxe

3

  • Vysokoškolské alebo stredoškolské vzdelanie v oblasti strojárstva alebo výrobných technológií
  • Minimálne 3 ročná prax v obdobnej pozícií vo výrobnej strojárskej spoločnosti
  • Pokročilá znalosť technológie výroby a obsahu technickej dokumentácie
  • Výborná orientácia vo výkresovej dokumentácii
  • AutoCAD alebo ProEngineer
  • MS Office, MS Outlook, VP sk.B
  • Anglický jazyk - aktívna znalosť slovom i písmom
  • Technické a procesné myslenie
  • Výborné organizačné a komunikačné zručnosti, flexibilita

Nissens Automotive SK, s.r.o. je súčasťou dánskej spoločnosti Nissens A/S, ktorá sa môže pýšiť 100 ročnou históriou v odvetví termodynamiky. Výrobné aktivity spoločnosti sa nachádzajú na Slovensku, v Dánsku, Číne a USA, pričom výrobky sa predávajú po celom svete.

Nissens Automotive SK sa zaoberá výrobou chladiacich zariadení pre osobné a nákladné automobily svetových značiek pre trh náhradných dielov. Spoločnosť neustále investuje do technologického rozvoja a inovácií, vďaka čomu ponúka na trhu obsiahle portfólio výrobkov, ktoré pokrýva až 97% vozového parku. Zároveň spoločnosť kladie silný dôraz na kvalitu svojich výrobkov a na ochranu životného prostredia, preto je aj certifikovaná v zmysle ISO 9001, ISO 14001 a IATF 16949.

Na Slovensku pôsobí spoločnosť od roku 2005, pričom počas celého svojho pôsobenia poskytuje rôznorodé príležitosti pre kvalifikovaných odborníkov v rozličných oblastiach. Sme atraktívnou spoločnosťou s rodinnou atmosférou, ktorá každému zamestnancovi ponúka možnosť presadiť sa a mať vplyv na každodenné obchodné aktivity a budúci rozvoj.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Naďa Okrucká
Tel.: +421910894521
E-mail: poslať životopis
ID: 4020870  Dátum zverejnenia: 15.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac