Manipulanti skladu - Práca na 2 zmeny ! Získajte bonus 300€ vo výplate za mesiac august 2021, nastúpte k nám čo najskôr !

Nissens Automotive SK, s.r.o.

Miesto práce
Čachtice
Termín nástupu
dohodou
Od 6,2 EUR/hod.Uvedená hodinová sadzba zahŕňa priemernú variabilnú zložku 15% . Variabilná zložka je však vyplácaná až do výšky 25% + plus príplatky nad rámec Zákonníka práce. Maximálna hodinová sadzba vrátane priemernej variabilnej zložky 15% predstavuje hodnotu 7,01€/hod. Bonus 300€ bude vyplatený všetkým kmeňovým zamestnancom, ktorí budú v aktívnom pracovnom pomere k 31.8.2021.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu skladníkov v Nissens Automotive SK radi privítame zodpovedného skladníka/ manipulanta ktorý má záujem o stabilnú a dlhodobú prácu, dobrých kolegov a práca v sklade ho jednoducho baví.

Aká bude pracovná náplň nášho nového kolegu?
  • príprava a vychystávanie materiálu na expedíciu
  • nakládka kamiónov
  • vychystávanie materiálov na výrobné linky, prípadne podľa potreby zaskladňovanie
  • obsluha vysokozdvižného vozíka
  • práca so systémom skladovej evidencie

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • perspektíva dlhodobého zamestnania
  • zabezpečená doprava plne hradená spoločnosťou zo smeru Stará Turá, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Vrbové a okolité obce
  • čiastočná kompenzácia cestovných nákladov
  • variabilná zložka mzdy do výšky 20 % a príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • organizovanie firemných akcií pre zamestnancov spoločnosti a ich rodinných príslušníkov a veľa ďalších zaujímavých zamestnaneckých výhod

Ďakujeme za Váš záujem. Svoj životopis s kontaktným telefónnym číslom zašlite na mail: [email protected]

Z kapacitných dôvodov môžeme žiaľ kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

  • oprávnenie na vedenie vysokozdvižného vozíka je výhodou
  • prax v oblasti skladového hospodárstva min 2 roky
  • predchádzajúca skúsenosť práce so skenerom výhodou
  • zodpovednosť a aktívny prístup k práci
  • flexibilita a samostatnosť
  • manuálna zručnosť

Nissens Automotive SK, s.r.o. je súčasťou dánskej spoločnosti Nissens A/S, ktorá sa môže pýšiť 100 ročnou históriou v odvetví termodynamiky. Výrobné aktivity spoločnosti sa nachádzajú na Slovensku, v Dánsku, Číne a USA, pričom výrobky sa predávajú po celom svete.

Nissens Automotive SK sa zaoberá výrobou chladiacich zariadení pre osobné a nákladné automobily svetových značiek pre trh náhradných dielov. Spoločnosť neustále investuje do technologického rozvoja a inovácií, vďaka čomu ponúka na trhu obsiahle portfólio výrobkov, ktoré pokrýva až 97% vozového parku. Zároveň spoločnosť kladie silný dôraz na kvalitu svojich výrobkov a na ochranu životného prostredia, preto je aj certifikovaná v zmysle ISO 9001, ISO 14001 a IATF 16949.

Na Slovensku pôsobí spoločnosť od roku 2005, pričom počas celého svojho pôsobenia poskytuje rôznorodé príležitosti pre kvalifikovaných odborníkov v rozličných oblastiach. Sme atraktívnou spoločnosťou s rodinnou atmosférou, ktorá každému zamestnancovi ponúka možnosť presadiť sa a mať vplyv na každodenné obchodné aktivity a budúci rozvoj.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Naďa Okrucká
Tel.: +421910894521
E-mail: poslať životopis
ID: 4015588  Dátum zverejnenia: 8.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6,2 EUR/hod.