Reagujte bez životopisu

Stabilná práca na 2 zmeny pre mužov aj ženy. Pridaj sa k nám ako Operátor výroby a získaj nástupný bonus až 700€!

Nissens Automotive SK, s.r.o.

Miesto práce
Malinovského 1275/113, Čachtice
Termín nástupu
dohodou
Od 1 150 EUR/mesiacPredpokladaná mesačná mzda od 1150€ obsahuje priemernú variabilnú zložku 15%. Ak odpracujete nadčasové hodiny, bude suma vyššia. Vaša mzda bude rásť aj na základe stupňa vášho zaučenia. U nás máte nárok aj na nadštandardné príplatky nad rámec Zákonníka práce. Nástupný bonus vo výške 700€ Vám bude vyplatený v súlade s internými pravidlami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MY SME NISSENS AUTOMOTIVE !!! - staňte sa jedným z nás.
Vítaní sú muži aj ženy.

Ak máte záujem o stabilnú prácu,
ak chcete mať výplatu na účte vždy v presný dátum,
ak nechcete stáť pri páse a robiť neustále jeden úkon
KONTAKTUJTE NÁS A PRIDAJTE SA K NÁŠMU TÍMU !!!

ZAVOLAJTE A PRÍĎTE SA K NÁM POZRIEŤ.
AKO NOVÉHO KOLEGU VÁS NAUČÍME VŠETKO POTREBNÉ!

Čo Vás naučíme?
  • obsluhovať poloautomatické stroje pri finálnej montáži chladičov
  • baliť chladiče na expedíciu
  • vizuálne kontrolovať vyrábané komponenty
  • čítať a dodržiavať výrobné inštrukcie a postupy

Mimochodom...
Viete, že pôvodný Nissens Slovakia sa rozdelil?
Na jednej adrese sa nachádzajú 2 samostatné spoločnosti s rozdielnymi vlastníkmi.
Nissens Automotive SK je pokračovateľom dlhoročnej tradície rodiny Nissens.

Ak sa o nás a aktuálne otvorených pozíciách chcete dozvedieť viac klikajte aj na:
www.pracanissens.sk

Nástup do kmeňového stavu spoločnosti
Výrobná prevádzka bez sezónnych výkyvov
Pravidelné/ročné prehodnocovanie miezd
Motivačný letný bonus a ročný bonus
Odmena pre kmeňového zamestnanca za sprostredkovanie nového kolegu je 500€ a 700€ pre nového zamestnanca.
Bezplatná doprava zo smeru Stará Turá, Nové Mesto n/V, Piešťany, Vrbové a okolité obce
Čiastočná kompenzácia cestovných nákladov v prípade vlastnej dopravy (nad 20km za deň - 0,1€ za kilometer)
Príplatky nad rámec Zákonníka práce
Balíček rôznych ďalších zamestnaneckých benefitov (firemné akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, príspevok pri narodení dieťaťa až 100€, darček pri osobnom a pracovnom jubileu, vianočný darčeky, ovocie pre zamestnancov, vitamínové balíčky a iné)

V prípade, že Vás zaujala naša pracovná ponuka pošlite svoj životopis na mailovú adresu : [email protected]

Vopred ďakujeme za záujem.
Z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a budú zaradení do výberového konania.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • základná znalosť čítania technickej dokumentácie je vítaná
  • znalosť merania je nutná
  • zodpovednosť a dôslednosť
  • manuálna zručnosť

Nissens Automotive SK, s.r.o. je súčasťou dánskej spoločnosti Nissens A/S, ktorá sa môže pýšiť 100 ročnou históriou v odvetví termodynamiky. Výrobné aktivity spoločnosti sa nachádzajú na Slovensku, v Dánsku, Číne a USA, pričom výrobky sa predávajú po celom svete.

Nissens Automotive SK sa zaoberá výrobou chladiacich zariadení pre osobné a nákladné automobily svetových značiek pre trh náhradných dielov. Spoločnosť neustále investuje do technologického rozvoja a inovácií, vďaka čomu ponúka na trhu obsiahle portfólio výrobkov, ktoré pokrýva až 97% vozového parku. Zároveň spoločnosť kladie silný dôraz na kvalitu svojich výrobkov a na ochranu životného prostredia, preto je aj certifikovaná v zmysle ISO 9001, ISO 14001 a IATF 16949.

Na Slovensku pôsobí spoločnosť od roku 2005, pričom počas celého svojho pôsobenia poskytuje rôznorodé príležitosti pre kvalifikovaných odborníkov v rozličných oblastiach. Sme atraktívnou spoločnosťou s rodinnou atmosférou, ktorá každému zamestnancovi ponúka možnosť presadiť sa a mať vplyv na každodenné obchodné aktivity a budúci rozvoj.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4591134  Dátum zverejnenia: 27.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac