Majster vo výrobe

NIROTECH, s.r.o.

Miesto práce
Veľké Zálužie
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborné a disciplinárne vedenie výrobných zamestnancov
Presné plánovanie výroby, zodpovednosť za optimálne náklady a kvalitu
Príprava dokumentov pre výrobu
Úzka spolupráca s oddeleniami prípravy výroby, kvality, nákupu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Plat od 1200,- € brutto mesačne. Finančné a iné benefity - info na osobnom pohovore.

Dlhodobá perspektíva v rastúcej spoločnosti
Systém kvality kombinovaný so systémom prémií
Štvrťročné prémie, motivačné platové podmienky
Stabilná práca, dobrá pracovná atmosféra
Zaujímavá a náročná práca, možnosť osobného rozvoja

Pre túto pozíciu sa hľadá silno vyzretá osobnosť, ktorá by rada zúžitkovala svoje skúsenosti. Posilnite náš rozširujúci sa tím a pripojte sa k nám!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárska výroba, kovovýroba

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Prax v technickej príprave, kovoobrábaní/strojárstve
Ovládanie čítania projektovej dokumentácie, strojárskych výkresov
Ekonomické cítenie, zodpovednosť
Asertivita, skúsenosti s vedením ľudí
Ovládanie nemeckého jazyka (AJ) výhodou

Kovovýroba a zámočníctvo úzko špecifikovaná na nerezové materiály,
výroba dielcov na zákazku podľa výkresovej dokumentácie, sériové počty
aj jednotlivé kusy. CNC kovoobrábanie. Montáž.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pod Kaštielom 1376
95135 Veľké Zálužie

Kontakt

Kontaktná osoba: OFFICE
Tel.: 0902 120 214
E-mail: poslať životopis
ID: 3740523   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Plat od 1200,- € brutto mesačne. Finančné a iné benefity - info na osobnom pohovore.