Kalkulant

NIROTECH, s.r.o.

Miesto práce
Veľké Zálužie, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohoda pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kalkulant prípravy výroby. Vypracovávanie kalkulácií výrobkov podľa výkresovej dokumentácie, kalkulácií rozpočtov, cenových ponúk. Dopytovanie materiálu, kontrola nákladov zákazky. Tvorba podkladov pre fakturáciu, kontrola faktúr.
3-5 ročné skúsenosti ako technológ v strojárskej výrobe. Zákazková výroba výhodou.

Office znalosti: Word , Excel , Outlook

Práca v stabilnej spoločnosti, dlhodobé zamestnanie.
Motivujúce platové podmienky.
Systém kvality kombinovaný so systémom prémií.
Podnikové stravovanie, firemné akcie.

Informácie o výberovom konaní

Rozširujeme náš tím a obsadzujeme pozíciu kalkulant.
Žiadosť a životopis zasielajte e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

3
3

Znalosti nemčiny slovom a písmom výhodou. Vzdelanie strojárskeho zamerania. Prednosť budú mať uchádzači so skúsenosťami zo zákazkovej strojárskej výroby , dobrými znalosťami čítania výkresov, schopní kalkulovať a vytvárať ponuky. Samostanosť, flexibita.

Kovovýroba a zámočníctvo úzko špecifikovaná na nerezové materiály,
výroba dielcov na zákazku podľa výkresovej dokumentácie, sériové počty
aj jednotlivé kusy. CNC kovoobrábanie. Montáž.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pod Kaštielom 1376
951 35 Veľké Zálužie

Kontakt

Kontaktná osoba: Personalne oddelenie
Tel.: 037-6930116
E-mail: poslať životopis
ID: 3078929   Dátum zverejnenia: 14.2.2018