Servisný technik - čistiaca technika Nilfisk

Nilfisk s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.4.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis čistiacich strojov, preventívne prehliadky, opravy, inštalácie.

Služobné vozidlo (servisný van)
Mobilný telefón
Notebook
Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Vopred Vám ďakujeme za vaše životopisy.
Kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik, elektromechanik.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovného a skúseného servisného technika, skúsenosti mechanickými opravami strojov sú veľkou výhodou.

Veľkou výhodou je znalosť a skúsenosti s elektromotormi, batériami a nabíjačkami, spaľovacími motormi, skúsenosti s hydraulickými zariadeniami vysokotlakovými čističmi, podlahovými umývacími strojmi prípadne vysávačmi.

Podmienkou je platná vyhláška 508/2009, minimálne §22.

Znalosť anglického, prípadne nemeckého jazyka na komunikačnej úrovni je výhodou, nie však podmienkou. Potrebná je minimálne schopnosť prečítať anglicky písaný manuál a významovo ho pochopiť prípadne vedieť aspoň použiť online prekladače.

Uprednostníme kandidáta so skúsenosťami s vedením motorového vozidla a najazdenými viac ako 100 000 km.

Výhodou je bydlisko na západnom Slovensku v Trenčianskom alebo Žilinskom kraji ideálne Trenčín.

Hľadáme kandidáta ktorý rád cestuje a neprekážajú mu príležitostne niekoľkodňové služobné cesty na východ, prípadne na školenie v zahraničí. Od kandidáta očakávame, že bude maximálne samostatný a spoľahlivý.

Podmienkou pre výkon práce je praktická znalosť programov ako je Outlook a Excel.

Životopisy zasielajte výhradne e-mailom na uvedenú e-mailovú adresu.

Spoločnosť Nilfisk bola založená v roku 1906 pánom PA Fisker-om, ktorý uviedol na trh prvý "tichý" vysávač pre domáce účely.
Od tej doby prešla firma mohutným rozvojom, počas ktorého sa zamerala na vývoj a výrobu špecifických upratovacích strojov pre profesionálov. Na trhu debutovala predovšetkým s robustnými a takmer nerozbitnými vysávačmi, ktorých koncepcia je využívaná dodnes.
O skvelú povesť sa tiež zaslúžili veľké umývacie a zametacie stroje, ktoré kombinovali úžitkovú hodnotu s modernými technologickými prvkami. Celosvetový rozmach spoločnosti nastal koncom osemdesiatych rokov, kedy Nilfisk prevzal niekoľko významných firiem ako bola americká Advance Machine Company a neskôr Euroclean, CFM, Ecologica a Alto-Wap.
V súčasnosti patrí firma Nilfisk medzi svetových leaderov v segmente čistiacich technológií.
www.nilfisk.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1770085  Dátum zverejnenia: 22.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200