Frézar/ Obrábač kovov na klasické stroje

NIKOMI, s. r. o.

Miesto práce
Považany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
7,5 EUR/hod.mzda od 7,50 Eur/hod. - v závislosti od skúseností a pracovného nasadenia uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sústruženie v zákazkovej/kusovej výrobe podľa výkresovej dokumentácie
- potrebná znalosť čítania výkresov
- prax v zákazkovej/kusovej výrobe výhodou

- slovenská spoločnosť s rodinnou atmosférou
- stabilné miesto v príjemnom pracovnom prostredí
- príspevok na stravovanie
- firemné teambuildingové akcie

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov a touto cestou sa chceme vopred poďakovať za prejavený záujem kandidátom, ktorí nebudú vybraní.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

1

- proaktívny prístup
- zodpovednosť a samostatnosť
- ochota a chuť pracovať

Slovenská, rodinne založená strojárenská spoločnosť zaoberajúca sa zákazkovou, malosériovou a sériovou výrobou priemyselných konštrukcií a s tým súvisiacich služieb. V našom portfóliu máme taktiež zákazkovú výrobu nábytku a opravy starého nábytku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4810442  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.