Vonkajší pracovník čerpacej stanice Shell Považská Bystrica D1 smer BA

NIJA s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
1 300 EUR/mesiacAtraktívna motivačná schéma. Variabilná zložka mzdy sa odvíja od plnenia nastavených plánov predaja. Možnosť získať kvartálne odmeny. Súťaže o vecné ceny. Výplatný termín k 15. dňu nasledujúceho mesiaca vždy striktne dodržaný. Stravné v hodnote 5,9€ za zmenu. Jedná sa o nonstop prevádzku - príplatky za sviatky, nočnú prácu, nadčas a víkendy sú samozrejmosťou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vonkajší predajca pohonných hmôt - komunikatívnosť,
obsluha zákazníka a zodpovedný prístup k zvereným úlohám, predaj a promo prémiových palív Shell a doplnkového sortimentu, zodpovednosť za starostlivosť o vozidlo zákazníka, zodpovednosť za čistotu a okolie ČS

- zaujímavá práca spojená s nadnárodnou spoločnosťou
- lákavá zamestnanecká zľava na nákup PHM
- bezplatné zaškolenie a pravidelné preškolenie v rámci predajných zručností
- možnosť kariérneho rastu
- zapájanie sa do pravidelných súťaží v predaji s atraktívnymi cenami (dovolenka v zahraničí, vecné odmeny, Ferrari zážitky, Ferrari odmeny, poukážky a rôzne iné)
- možnosť získania bonusu z predaja až do 300 € mesačne
- kvartálne odmeny pri naplnení stanoveného cieľa pre najlepších predajcov do výšky až 500 €

Hľadáme nového kolegu na pozíciu vonkajšieho predajcu na čerpacej stanici.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

práca v službách výhodou, aktívny predaj konečnému spotrebiteľovi

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná prax v oblasti obchodu (auto-moto), služieb (dôležitá komunikácia so zákazníkom)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nebáť sa komunikovať.
Záujem a chuť pracovať v mladom kolektíve.
Byť súčasťou tímovej hry.
Silné prozákaznícke myslenie a obchodný duch.
Flexibilita a spoľahlivosť.
Zdravá súťaživosť.
Všetko ostatné sa s nami naučíš.

NIJA s.r.o. je spoločnosť, ktorá prevádzkuje čerpacie stanice Shell na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4749112  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac