Vonkajšia obsluha čerpacej stanice Shell Púchov

NIJA s.r.o.

Miesto práce
Shell, Ul. 1. mája, Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
5,35 EUR/hod.Atraktívna motivačná schéma. Variabilná zložka mzdy sa odvíja od plnenia nastavených plánov predaja. Možnosť získať kvartálne odmeny. Výplatný termín k 15. dňu nasledujúceho mesiaca vždy striktne dodržaný. Stravné v hodnote 5,1€ za zmenu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vonkajší predajca PHM, komunikatívnosť ,obsluha zákazníka , predaj prémiových palív Shell a doplnkového sortimentu, zodpovednosť za chod prevádzky, čistotu a okolie ČS,

- zaujímavá práca spojená s nadnárodnou spoločnosťou
- zamestnanecká zľava na nákup PHM
- bezplatné zaškolenie a pravidelné preškolenie v rámci predajných zručností
- možnosť kariérneho rastu
- zapájanie sa do pravidelných súťaží v predaji s atraktívnymi cenami (dovolenka v zahraničí, vecné odmeny, Ferrari zážitky, Ferrari odmeny, poukážky a rôzne iné)
- možnosť získania bonusu z predaja až do 300 € mesačne
- kvartálne odmeny pre najlepších predajcov do výšky až 500 €

Hľadáme nového/novú kolegu na pozíciu vonkajší predajca na prácu v trojzmennej 8-hodinovej službe na čerpacej stanici.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, služby-aktívny predaj konečnému spotrebiteľovi

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná prax v oblasti obchodu (auto-moto), služieb (dôležitá komunikácia so zákazníkom) + predajné z

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem a chuť pracovať.
Komunikatívnosť.
Silné prozákaznícke myslenie a obchodný duch.
Flexibilita a spoľahlivosť.
Zdravá súťaživosť.
Všetko ostatné naučíme.

NIJA s.r.o. je spoločnosť, ktorá prevádzkuje čerpacie stanice Shell na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4493743  Dátum zverejnenia: 30.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,35 EUR/hod.